محرومیت هافبک اورتون به دلیل 'کله زدن'

به روز شده:  20:22 گرينويچ - دوشنبه 17 دسامبر 2012 - 27 آذر 1391
ماروان فلینی و ریان شوکراس

فدراسیون فوتبال انگلستان، ماروان فلینی هافبک اورتون را به دلیل وارد کردن ضربه سر به صورت ریان شاوکراس مدافع استوک، از سه بازی محروم کرد.

در دقیقه ۵۹ بازی اورتون و استوک در ورزشگاه بریتانیا، ماروان فلینی با سر ضربه‌ای را به صورت صورت مدافع استوک زد که از دید داور بازی پنهان ماند.

باشگاه اورتون تصمیم گرفته است که اعتراضی به محرومیت فلینی نکند و این به این معناست که او بازیهای وستهم، ویگان و چلسی را از دست خواهد داد.

داور بازی استوک و اورتون تایید کرده که در دقایق ۷۱ و ۹۱ بازی درگیری‌های مشابه بین فلینی و شو کراس را دیده، ولی به نظر او هیچ کدام خشونت آمیز نبوده است.

دیویو مویز سرمربی اورتون، پس از پایان بازی با استوک، حرکت هافبک تیمش را مورد انتقاد قرار داد:" این حرکت افتضاحی بود و انتظار دارم که او برای این عمل مجازات شود."

فلینی ۲۵ ساله پس از بازی درباره حرکت‌اش گفت: "من از ریان شوکراس، هم تیمی هایم، و طرفدران باشگاه در این بازی عذر خواهی می کنم. من در آن لحظه، نتوانستم بر اعصابم مسلط باشم و این غیر حرفه‌ای است."

بازی شنبه شب دو تیم در پایان با نتیجه یک یک به پایان رسید.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.