توفان پرسپولیس با گل محمدی

به روز شده:  17:25 گرينويچ - چهارشنبه 19 دسامبر 2012 - 29 آذر 1391
کریم انصاری فرد و محمد نوری

در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی ایران، پرسپولیس شش بر هیچ ملوان را در ورزشگاه آزادی درهم کوبید و حریف نفت تهران در یک هشتم نهایی شد.

یحیی گل محمدی درغیاب مانوئل ژوزه بعنوان سرمربی موقت، هدایت سرخ پوشان را در بازی مقابل ملوان برعهده داشت.

در همان ابتدای بازی و در دقیقه ۲ ضربه کریم انصاری فر پس از برخورد با دروازبان ملوان به هادی نوروزی رسید و او هم با ضربه سر اولین گل پرسپولیس را وارد دروازه ملوان کرد.

بازی خوب خط میانی پرسپولیس متشکل از رضا حقیقی بازیکن پیشین فجر سپاسی(که به تازگی به این تیم پیوسته)، علی کریمی و محمد نوری باعث شد کریم انصاری فرد در دقیقه ۲۰ گل دوم این تیم را به ثمر برساند.

نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید. پرسپولیس در نیمه دوم، بازی هجومی اش را مقابل ملوان ادامه داد.

کریم انصاری فرد در نیمه دوم، دو بار دیگر در دقایق ۷۶ و ۸۰ دو گل دیگر برای پرسپولیس به ثمر رساند و هت تریک کرد.

هادی نوروزی در دقیقه ۵۰ و غلامرضا رضایی در دقیقه ۸۵ دو گل دیگر وارد دروازه ملوان میهمان کردند تا در نهایت این تیم با پذیرفتن شش گل تهران را ترک کند.

باشگاه پرسپولیس در چند روز گذشته با مشکلات مختلفی در رابطه با خاتمه همکاری با سرمربی تیم مانول ژوزه مواجه بود.

ژوزه صبح روز چهارشنبه و قبل از بازی با ملوان، به هتل آکادمی المپیک ورزشگاه آزادی، محل استقرار بازیکان پرسپولیس رفت ولی به او اجازه ورود به محوطه هتل داده نشد.

البته باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که مانوئل ژوزه همچنان سر مربی قانونی این تیم است، هرچند که باشگاه یحیی گل محمدی را هم بعنوان سرمربی موقت منصوب کرده است.

رسانه های ایران در روزهای گذشته خبر دادند که ژوزه برای دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کرده است.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.