مربی بارسلونا تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت

به روز شده:  21:06 گرينويچ - چهارشنبه 19 دسامبر 2012 - 29 آذر 1391
ویتو ویلانوا

ویتو ویلانوا، سرمربی بارسلونا فردا پنج‌شنبه تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت و پس از آن به مدت شش هفته شیمی درمانی و اشعه درمانی خواهد شد.

باشگاه بارسلونا اعلام کرده که او همچنان سرمربی این تیم است و منتظر بازگشت او به بارسلونا می‌ماند.

و ویلانوا در نوامبر سال گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت و یک تومور سرطانی از بدنش خارج شد.

در بیانیه باشگاه بارسلونا در مورد وضعیت پزشکی ویلانوا آمده است: "ما پس از بررسی وضعیت غدد بزاقی متوجه شدیم که تغییراتی در آن بوجود آمده است و نیاز به عمل جراحی دارد، لازم است او سه یا چهار روز در بیمارستان بستری شود".

در این بیانیه آمده است: "با توجه به اینکه شرایط چگونه پیش خواهد رفت، او قادر خواهد بود که کار و مراحل درمانی را در کنار هم پیش ببرد".

بر اساس اعلام باشگاه بارسلونا، جوردی رورا دستیار ویلانوا تا زمان بهبودی او هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.

در کنفراس مطبوعاتی روز چهارشنبه ساندرو راسل رئیس باشگاه بارسلونا گفته است: "ما می خواهیم اعلام کنیم که حمایت ما از تیتو و خانواده‌اش بدون هیچ قید و شرطی است".

"تیتو بسیار قوی است، او این را به ما نشان داده و ما می دانیم که او به زودی به تیم باز می گردد."

باشگاه رئال مادرید هم در پیامی که در وب سایت این باشگاه منتشر شده از ویلانوا حمایت کرده است. در این بیانیه آمده است: "رئال مادرید با ابراز حمایت از ویتو ویلانوا برای سرمربی بارسلونا آرزوی سلامتی می کند."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.