پایان اعتصاب فرنگی‌کاران تیم ملی پس از دو هفته

به روز شده:  21:13 گرينويچ - 23 دسامبر 2012 - 03 دی 1391
محمد بنا

محمد بنا به دلیل پرداخت نشدن حقوق معوقه مربیان و کشتی‌گیران، اردوی تیم ملی را تعطیل کرده بود

بر اساس گزارش رسانه‌های ایران، اردوی تیم ملی فرنگی که در دو هفته گذشته به دلیل اعتراض به شرایط نامطلوب و مسایل مالی تعطیل شده بود، پس از مذاکره نمایندگان محمد بنا با نایب رئیس فدراسیون کشتی برگزار خواهد شد.

در جلسه‌ای که نمایندگان محمد بنا با محمد رنگرز، نایب رئیس فدراسیون کشتی، برگزار کردند، قرار شده که تا پایان هفته جاری، اردوی تیم ملی کشتی دوباره آغاز شود.

محمد جعفری، سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی، در گفتگویی درباره این جلسه گفته است: "امروز (یکشنبه) جلسه‌ای را با آقای رنگرز داشتیم و دغدغه‌های محمد بنا را به او منتقل کردیم. قرار شد رنگرز نیز با وزیر ورزش و جوانان صحبتی داشته باشد. از این طرف ما نیز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی را آغاز می‌کنیم تا کار تا جام جهانی روی زمین نماند. در کل خروجی جلسه مثبت و خوب بود."

از طرف دیگر، محمد رنگرز، نایب رئیس فدراسیون کشتی، درباره نتایج این جلسه به خبرگزاری فارس گفته است: "دوستان در این جلسه دغدغه‌های به حق آقای بنا مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی را مطرح کردند. قرار است در آینده نزدیک نیز نشستی برای پیگیری این موضوع داشته باشیم تا هرچه زودتر اردوهای تیم ملی برای شرکت در جام جهانی تهران آغاز شود."

هفته گذشته فدراسیون کشتی حقوق معوقه کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی را پرداخت ولی این اقدام هم تاثیری در آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نداشت.

دو هفته پیش زمانی که محمد بنا از سفر اسپانیا به تهران بازگشت، به دلیل عدم پرداخت حقوق معوقه مربیان و کشتی گیران، اردوی تیم‌های کشتی فرنگی را تعطیل کرد.

مدیر فنی تیم‌های کشتی فرنگی، پس از آنکه تیم ملی کشتی فرنگی با کسب ۳ مدال طلا در المپیک به موفقیت ویژه ای رسید، قصد همکاری با فدراسیون کشتی را نداشت ولی پس از ماجراهای فراوان و همین طور پا در میانی رسول خادم، حاضر به همکاری با فدراسیون کشتی شد.

محمد بنا در زمان بازگشتش به تیم ملی کشتی فرنگی، به حجت الله خطیب، سرپرست فدراسیون کشتی قول داده بود تمام نواقص و مشکلات مربوط به ملی پوشان و مربیان رفع شود ولی این مسائل نه تنها حل نشد بلکه موضوع عدم پرداخت جوایز نقدی فرنگی کاران رقابت‌های عمومی مشکلات را پیچیده تر کرد.

مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی قرار است از ۳۰ بهمن به مدت چهار روز در تهران برگزار شود.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.