استقلال با پیروزی مقابل آلومینیوم صدرنشین شد

به روز شده:  16:05 گرينويچ - چهارشنبه 26 دسامبر 2012 - 06 دی 1391
استقلال تهران

در آخرین بازی هفته هجدهم لیگ برتر ایران، استقلال با پیروزی دو بر هیچ در زمین آلومینیوم صدرنشین لیگ شد.

استقلال در حالی به بندرعباس رفته بود که دیروز رسانه‌های ورزشی ایران، از اختلاف جواد نکونام و فرهاد مجیدی بر سر بستن بازوبند کاپیتانی خبر داده بودند.

فرهاد مجیدی که پس از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره در روزهای آخر نقل و انتقالات نیم فصل، به استقلال پیوست به همراه جواد نکونام در این بازی حضور نداشتند.

ایمان موسوی در دقیقه ۱۵ و فرزاد حاتمی در دقیقه ۸۶، دو بار دروازه آلومینیوم را باز کردند تا استقلال با ۳۴ امتیاز در صدر جدول قرار گیرد.

موسوی و حاتمی که در این بازی برای استقلال گل زدند، در نیم فصل و از تیم های نفت تهران و تراکتورسازی تبریز به این تیم پیوستند.

محمد تیغ نورد بازیکن آلومینیوم هرمزگان، در دقیقه ۵۲ به دلیل توهین به داور از زمین اخراج شد. او در گفتگویی پس از بازی درباره اخراجش گفته است:" من به او توهین کردم ولی من از او خیلی فاصله داشتم و نمی‌دانم که چرا به من کارت قرمز داد. حتی او اجازه نمی‌داد با او صحبت کنم."

در دیگر بازی این هفته تراکتورسازی، میهمان سایپا بود، که در پایان ۲-۲ با این تیم مساوی کرد.

سایپا در نیمه اول و در دقیقه ۴۷ توسط سعید دقیقی به گل رسید و سه دقیقه بعد نوید خوش هوا بازی را برای تراکتورسازی مساوی کرد.

تراکتورسازی در دقیقه ۵۱ دو بر یک این تیم را پیش انداخت ولی سعید دقیقی با زدن دومین گل خود در این بازی در دقیقه ۶۴ بازی را ۲-۲ مساوی کرد.

سایپا با این تساوی ۲۷ امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت و تراکتورسازی هم با ۲۹ امتیاز پنجم شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.