تونی پیولیس از استوک سیتی برای پیروزی بر لیورپول تمجید کرد

به روز شده:  16:36 گرينويچ - پنج شنبه 27 دسامبر 2012 - 07 دی 1391

تونی پیولیس گفت که هزینه هنگفتی صرف زیرساخت های استوک سیتی شده است

تونی پیولیس، سرمربی استوک سیتی از نمایش "خارق العاده" تیمش که منجر به پیروزی در برابر لیورپول شد، از خوشحالی در پوست خود نمی گنجد.

استوک سیتی شب گذشته در چارچوب بازی های لیگ برتر انگلستان لیورپول را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست داد.

پیولیس گفته است که این نتیجه بسیار فوق العاده و نمایش تیم بسیار عالی بود.

"این بهترین تیمی است که تاکنون داشته ایم، حال باید سال به سال با سرعت خودمان پیشروی کنیم و بهتر شویم."

استیون جرارد، کاپیتان لیورپول با یک ضربه پنالتی در اوایل بازی، لیورپول را جلو انداخت اما دیری نگذشت که استوک با ضربه جان والترز و ضربه سر کنوین جونز، دو بر یک جلو افتاد.

گل سوم استوک را هم مجددا جان والترز، مهاجم این تیم به ثمر رساند. به این ترتیب استوک سیتی در ۹ بازی اخیر لیگ شکست نخورده است.

پیولیس گفت: "من برای جان والترز بسیار خوشحالم. هر آنچه ما در باشگاه انجام می دهیم در او خلاصه شده است. اخلاق بسیار خوبی دارد و تعهد او به باشگاه بسیار قوی است. اما در عین حال بازیکن خوبی هم هست."

"این شب بسیار خوبی برای ما بوده است. این پنجمین سالی است که ما در لیگ برتر حضور داشته ایم و پول زیادی صرف زیرساخت های باشگاه کرده ایم. به همین دلیل باید به تدریج جلو رویم."

استوک در شانزده بازی آخرش در زمین خود شکست نخورده است.

این تیم بدلیل استفاده از بازیکنان قوی هیکل، بازی مستقیم و استفاده از توپهای بلند و ضربات ایستگاهی بارها مورد انتقاد قرار گرفته و حتی آرسن ونگر سرمربی آرسنال و مارتین یول سرمربی فولهام استوک را یک تیم راگبی نامیده اند.

بازی در ورزشگاه استوک یعنی ورزشگاه بریتانیا یکی از دشوارترین بازیها در لیگ برتر قلمداد می شود و هواداران استوک که ورزشگاهشان بر روی یک معدن قدیمی سنگ آهن بنا شده به اینکه حریفان را با توان فیزیکی بازیکنانشان زیر فشار

قرار دهند افتخار می کنند.

برندن راجرز سرمربی لیورپول گفت: "ما با اولین ضربه پنالتی خود در طول فصل، شروع بی نقصی داشتیم. دیگر بیشتر از این نمی توان انتظار داشت، اما از دفاعمان راضی نیستیم."

او در ادامه گفت:"ما هیچکس را به غیر از خودمان نمی توانیم مقصر بدانیم. دفاع باید بهتر از این باشد. بعد از اینکه گل زدیم دیگر نتوانستیم بازی را کنترل کنیم."

برندن راجرز همچنین گفت که استوک کاملا به اهداف خود متعهد است و شما همیشه می دانید که در مقابل آنها بازی سختی را در پیش خواهید داشت.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.