لیگ برتر فوتبال انگلستان؛ ۷ گل در یک بازی برای آرسنال

به روز شده:  22:44 گرينويچ - شنبه 29 دسامبر 2012 - 09 دی 1391
منچستر یونایتد - وست‌برام

منچستر یونایتد در بازی مقابل وست‌برام ۲-۰ پیروز شد

لیگ برتر فوتبال انگلستان با ۸ بازی در روز شنبه ۲۹ دسامبر (۹ دی) پی‌گیری شد. در آخرین مسابقه این روز آرسنال در یک بازی پر گل نیوکاسل را ۷-۳ شکست داد.

آرسنال که میزبان این بازی بود اولین گل را در دقیقه ۲۰ توسط ولکات وارد دروازه نیوکاسل کرد. در دقایق آخر نیمه اول دمبا با نتیجه بازی را مساوی کرد. در نیمه دوم بازی، تا دقیقه ۷۰ هر دو تیم یکی در میان گل زدند و نتیجه را ۳-۳ کردند. در دقیقه ۷۳ ولکات گل برتری را آرسنال زد و در پی آن دو گل دیگر هم در دقایق ۸۴ و ۸۷ به نفع این تیم به ثمر رسید تا اینکه نهایتا در دقیقه نود، ولکات دهمین گل بازی و هفتمین گل را برای آرسنال زد.

پرگل تر‌ین بازی تاریخ لیگ برتر در تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۰۷ بین ردینگ و پورت‌موث انجام شد. در این بازی پورت‌موث توانست با نتیجه ۷-۴ میزبانش را شکست دهد.

با این نتیجه آرسنال با دو رده صعود در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت.

بعد از ظهر همین روز تاتنهام به دیدار ساندرلند رفت. این دیدار که ۱-۲ به نفع تاتنهام به آخر رسید باعث صعود این تیم به رده سوم جدول شد.

در بازی دیگر امروز ویگان، میزبانش استون ویلا را ۰-۳ شکست و با ۲ پله صعود به رده شانزدهم جدول رفت. استون ویلا که پیش از این بازی در رده شانزدهم بود یک رده سقوط کرد.

تیم ولزی لیگ برتر، سوانزی که در لندن مقابل فولام بازی می‌کرد توانست ۱-۲ این تیم را شکست دهد.

صدر نشین رقابت‌های لیگ برتر، منچستر یونایتد، این هفته میزبان وست‌برام بود. این بازی ۲-۰ به نفع منچسر یونایتد تمام شد. گل اول این بازی، گل به خودی مک‌اولی (McAuley) در دقیقه ۹ بود، گل دیگر در دقیقه ۹۰ توسط وانپرسی وارد دروازه وست‌برام شد. نتیجه این بازی وست برام را یک رده در جدول پایین آورد.

منچستر سیتی، قهرمان لیگ برتر که به دیدار نوریچ رفته بود، با خوش شانسی این تیم را ۳-۴ برد. یکی از چهار گل منچستر سیتی گل به خودی دروازه‌بان انگلیسی نوریچ، مارک بان بود که در دقیقه ۶۷ وارد دروازه شد.

ردینگ با نتیجه ۱-۰ میزبانش وست‌هم را شکست داد.

استوک که میزبان ساوتهمتون بود بازی را با بدشانسی مساوی ۳-۳ به آخر رساند. گل سوم ساوتهمتون نتیجه اشتباه مدافع انگلیسی استوک، اندی ویلکینسون بود که در دقیقه ۳۶ وارد دروازه شد. بعد از این گل استوک ۱-۳ از میزبانش عقب افتاد. گل‌های دقیقه ۶۷ آپسون و دقیقه ۹۰ کامرون جرام این تیم را از خطر باخت در خانه رهاند. این نتیجه ساوتهمتون را یک رده پایین برد و در جایگاه هجدهم بین سه تیم انتهای جدول قرار داد.

دو بازی دیگر از هفته بیستم لیگ برتر فردا، یکشنبه ۳۰ دسامبر (۱۰دی) انجام خواهد شد. در این دو بازی اورتون میزبان چلسی خواهد بود و لیورپول به دیدار کوئینز پارک رنجرز خواهد رفت.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.