شکست اورتون مقابل چلسی در خانه

به روز شده:  20:51 گرينويچ - 30 دسامبر 2012 - 10 دی 1391
فرانک لمپارد

فرانک لمپارد با زدن دو گل در بازی مقابل اورتون باعث پیروزی چلسی شد

در دو بازی باقیمانده از لیگ برتر انگلستان، چلسی در ورزشگاه گودیسون پارک دو بر یک اورتون را شکست داد و لیورپول در غیاب برندن راجرز سه بر صفر کوئینز پارک رنجرز را درهم کوبید.

اورتون ۱ - چلسی ۲

فرانک لمپارد با زدن دو گل در بازی مقابل اورتون، چلسی را به رده سوم جدول لیگ برتر بازگرداند. در این بازی اورتون در همان دقایق اول بازی و با گل استیون پینار یک بر صفر از چلسی پیش افتاد.

لمپارد ۳۴ ساله که قراردادش با باشگاه چلسی در تابستان سال آینده به اتمام می رسد، در دقیقه ۴۲ و روی ارسال رامیرز، با ضربه‌ سری دقیق توپ را وارد دروازه اورتون کرد تا بازی ۱-۱ مساوی شود.

در نیمه دوم لمپارد باز هم برای چلسی گلزنی کرد؛ تیم هاوارد، دروازبان اورتون، شوت خوان ماتا را دفع کرد و توپ برگشتی در محوطه شش قدم نصیب لمپارد شد و او هم با جایگیری خوب در محوطه شش قدم گل دوم چلسی را به ثمر رساند.

نیوکلا یلوویچ مهاجم اورتون، یک بار از روی ضربه کاشته و بار دیگر در دقایق پایانی بازی تیرک دروازه چلسی را به لرزه درآورد تا در نهایت میزبان دو بر یک در بازی خانگی مغلوب آبی پوشان چلسی شود.

پیروزی چلسی مقابل اورتون چهارمین برد متوالی این تیم پس از انتخاب رافائل بنیتز به‌عنوان سرمربی موقت است.

چلسی سال ۲۰۱۲ را با یک بازی کمتر در جایگاه سوم لیگ و چهار امتیاز کمتر از رتبه دوم یعنی منچستر سیتی به پایان می برد.

کوئینز پارک رنجرز صفر - لیورپول ۳

لوئیز سوارز

کوئینز پارک رنجرز با شکست مقابل لیورپول در بازی خانگی، ترس از سقوط به دسته پایین تر را در میان هوادارانش بیشتر کرد.

برندن راجرز، سرمربی لیورپول به علت بیماری نتوانست تیم ‌اش را در سفر به غرب لندن همراهی کند، اما دو گل لوئیز سوارز این تیم را در پانزده دقیقه ابتدای نیمه اول دو بر صفر پیش انداخت.

دفاع کوئینز پارک رنجرز روی هر دو گلی که سوارز به ثمر رساند بسیار ضعیف عمل کرد.

دنیل اگر، مدافع لیورپول با ضربه سر و در دقیقه ۲۸ بازی را سه بر صفر کرد تا نیمه اول بازی با همین نتیجه به سود لیورپول به اتمام برسد.

کوئینز پارک رنجرز با این باخت مقابل لیورپول، از ۲۰ بازی، ده امتیاز کسب کرده و در انتهای جدول لیگ برتر انگلستان قرار دارد.

این تیم قعر نشین لیگ برتر، ۱۲ بازی‌اش را در این فصل باخته و خطر سقوط به دسته پایین تر در انتهای فصل به شدت این تیم را تهدید می کند.

کوئینز پارک رنجرز با توجه به برد ردینگ و تساوی ساوتهمپتون، جنگندگی لازم را برای پیروزی مقابل لیورپول نداشت.

لیورپول در این بازی نسبت به حریفش، سریعتر، قویتر و پرانگیزه‌تر بود و به همین علت آنها در بیشتر زمان بازی و توپ را در اختیار داشتند.

سرخ پوشان لیورپول پس از این پیروزی و با ۲۸ امتیاز به رده نهم جدول صعود کردند.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.