پیروزی غیر منتظره کوئینز پارک رنجرز مقابل چلسی

به روز شده:  00:45 گرينويچ - پنج شنبه 03 ژانويه 2013 - 14 دی 1391

چلسی اگر این بازی را می برد پنج برد پشت سر هم را کسب کرده بود

در سه بازی باقیمانده از لیگ برتر انگلستان، چلسی در ورزشگاه خانگی‌اش مقابل تیم ته جدولی کوئینز پارک رنجرز شکست خورد و لیورپول در خانه با سه گل مقابل ساندرلند به پیروزی رسید.

چلسی صفر- کوئینز پارک رنجرز ۱

کوئینز پارک رنجرز تیم قعرنشین جدول لیگ برتر انگلستان در ورزشگاه استمفورد بریج با گل دیر هنگام شان رایت فلیپس، چلسی را شکست داد.

بازیکنان هری ردنپ در شرایطی که بازی بدون گل مساوی بود در دقیقه ۷۸ با شوت زمینی شوان رایت فلیپس به گل رسیدند.

چلسی می توانست پنجمین پیروزی متوالی‌اش را مقابل تیم میهمان کسب کند، این تیم اکثر زمان بازی توپ را در اختیار داشتند ولی نتوانستند از سد خط دفاعی متراکم کوئینز پارک رنجرز عبور کنند.

فرانک لمپارد در این بازی هم برای آبی‌پوشان چلسی گلزنی کرد ولی داور این گل آن را آفساید اعلام کرد، ولی بهترین موقعیت چلسی را ژولیو سزار دروازه‌بان کوئینز پارک رنجرز از فرناندو تورس گرفت.

چلسی با باخت مقابل کوئینز پارک رنجرز در رتبه چهارم جدول باقی ماند و کوئینز پارک رنجرز هم به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به ردینگ در رتبه آخر جدول لیگ برتر قرار گرفت.

لیورپول ۳ – ساندرلند صفر

لوئیز سوارز با زدن دو گل مقابل ساندرلند، تعداد گل‌های زده این فصلش را به پانزده رساند و باعث پیروزی لیورپول مقابل ساندرلند شد.

لیورپول که امروز بالاخره با دنیل استاریج به توافق رسید، در بازی قبلی‌اش مقابل کوئینز پارک رنجرز به پیروزی رسیده بود.

رحیم استرلینگ در دقیقه ۱۹ با ضربه‌ای قوس‌دار گل اول لیورپول را به ثمر رساند. لوئیز سوارز شش دقیقه بعد با حرکت سریع به داخل محوطه جریمه و ضربه‌ای دقیق از زاویه بسته نتیجه را دو بر صفر کرد.

مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول در آغاز نیمه دوم روی پاس بلند استیون جرارد نتیجه را سه بر صفر کرد.

لیورپول پس از این پیروزی مقابل ساندرلند با ۳۱ امتیاز به رده هشتم جدول صعود کرد و ساندرلند هم با ۲۲ امتیاز در رده چهاردهم جدول باقی ماند.

دیگر بازی امروز لیگ برتر:

نیوکاسل ۱- اورتون ۲

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.