'پدیکور بد' شماره یک تنیس جهان را حذف کرد

به روز شده:  15:05 گرينويچ - جمعه 04 ژانويه 2013 - 15 دی 1391

آزارنکا در نشست خبری در بریزبین استرالیا

ویکتوریا آزارنکا، تنیس‌باز شماره یک جهان، "پدیکور بد" را باعث کنار کشیدنش از مسابقه با سرنا ویلیامز در نیمه‌نهایی تورنمنت تنیس بریزبین می داند.

آزارنکای ۲۳ ساله می‌گوید که شست پای‌اش در اثر پدیکور بد دچار عفونت شده، اتفاقی که به گفته پزشکش خیلی رایج است. آزارنکا گفت دیگر نخواهد گذاشت چنین اتفاقی بیفتد.

آزارنکا ۳۰ دقیقه پیش از شروع بازی اعلام انصراف کرد و گفت که برای درمان عفونت ناخن پایش نیاز به پزشک دارد. او گفت که همه چیز، از جمله داروهای مختلف را امتحان کرده و با وجود درد، مسابقات را ادامه داده است.

تنیس باز بلاروس گفت برای اینکه با آمادگی کافی در اوپن استرالیا شرکت و از عنوان قهرمانی اش دفاع کند مجبور شده چنین تصمیمی بگیرد و از مسابقات کنار بکشد.

"این کاری است که باید انجام می‌‌دادم تا بتوانم برای اوپن استرالیا آماده باشم. به هر حال شرایطی پیش آمد که باید با آن مدارا کنم." اوپن استرالیا، اولین گرند اسلم فصل ده روز دیگر در ملبورن آغاز می شود.

آزارنکا، قهرمان سال گذشته کلیک اوپن استرالیا در دوازده مسابقه ای که در مقابل سرنا ویلیامز قرار گرفته تنها یک بار برنده از زمین بیرون آمده است.

سرنا ویلیامز که سابقه قهرمانی ۱۵ دوره گرند اسلم را دارد روز شنبه در فینال تورنمنت بریزبین با آناستازیا پاولیوچنکووا از روسیه روبرو خواهد شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.