تراکتورسازی به فاصله سه امتیازی استقلال رسید

به روز شده:  18:47 گرينويچ - شنبه 05 ژانويه 2013 - 16 دی 1391
تراکتورسازی

مهدی سید صالحی در بازی مقابل مس کرمان دو گل برای تراکتورسازی به ثمر رساند

در ادامه بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر ایران، تراکتورسازی با پیروزی مقابل مس کرمان از تساوی استقلال تهران و ذوب آهن در اصفهان استفاده کرد و به فاصله سه امتیازی این تیم رسید.

در حالی که استانداری تهران بازی‌هایی را که قرار بود در این شهر برگزار شود لغو کرد، سایر بازی‌های لیگ برتر در شهرهای دیگر برگزار شد.

تراکتورسازی تبریز که هفته پیش در خانه، پیکان را شکست داده بود، میهمان مس کرمان بود و توانست این تیم را سه بر یک شکست دهد.

در این بازی تراکتور سازی با گل مهدی سید صالحی در دقیقه ۱۶ یک بر صفر از مس پیش افتاد ولی گل مهرداد کریمیان برای مس خیلی زود نتیجه را ۱-۱ مساوی کرد.

در این بازی تراکتورسازی که بهتر از بازی‌های هفته اخیرش بازی می کرد، با گل سید صالحی در دقیقه ۳۵ نتیجه را دو بر یک کرد.

جواد کاظمیان، بازیکن سابق پرسپولیس که در نیم فصل به تراکتور سازی پیوست، در دقیقه ۵۳ گل سوم تراکتورسازی را وارد دروازه مس کرمان کرد.

تونی اولی ویه‌را، سرمربی تراکتور‌سازی، پس از پیروزی تیم‌اش در خانه مس گفت:"مطابق برنامه ریزی از قبل تعیین شده حرکت کردیم و مس را در خانه اش با ارائه بازی حرفه ای شکست دادیم. تیم مس کرمان را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم تیمی است که کم گل خورده اما از سوی دیگر کم نیز گل زده است."

از طرف دیگر لوکا بونانیچ، که با تازگی به عنوان سرمربی مس کرمان انتخاب شده است، در مورد باخت این تیم مقابل تراکتورسازی گفته است:"از باخت که امروز همه ما ناراحت و متعجب هستیم اما باید تلاش کنیم و ناامید نشویم چون هنوز تعداد زیادی بازی و امتیاز برای جمع آوری وجود دارد. من به آینده خوب در مس کرمان امید دارم و به چیزی که می خواهم در مس کرمان خواهم رسید و امیدوارم بازیکنان نیز اشتباه های خود را جبران کنند و در بازی‌های بعد که آسان نیز نیستند نتایج خوبی بگیریم."

تراکتورسازی با این پیروزی و ۳۵ امتیاز به رده دوم جدول صعود کرد و جای فولاد خوزستان را گرفت.

در دیگر بازی امروز استقلال در اصفهان با ذوب آهن بازی کرد که در پایان دو تیم بدون گل مساوی شدند. استقلال تهران با این تساوی، ۳۸ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد.

امیر قلعه نوعی، سرمربی استقلال، پس از تساوی تیم‌اش در اصفهان مقابل ذوب آهن در مورد این بازی گفت:"امروز تیم فرهاد کاظمی (ذوب آهن) از ما تاکتیکی‌تر بازی کرد و یک فوتبال بسیار زیبا ارائه داد، مشکل اصلی بازی امروز کیفیت زمین بود چرا که این زمین برای هر تیمی که بخواهد کارهای تاکتیکی انجام دهد مشکل‌ساز است. به اعتقاد من اگر این بازی راس ساعت ۱۵ برگزار می‌شد از کیفیت بهتری برخوردار می‌شد چرا که هوا بهتر بود. به هر حال اعتقاد دارم که هوای سرد یکی از عواملی بود که نگذاشت هر دو تیم بازی خوبی ارائه دهند.

نتایج بازی‌های امروز لیگ برتر:

  • استقلال تهران صفر - ذوب آهن صفر
  • سایپا البرز یک - فولاد خوزستان یک
    گل‌ها: جونیور تورتا (۱۳) برای سایپا - مهدی نوری (۱۷) برای فولاد
  • آلومینیوم هرمزگان صفر - نفت تهران صفر

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.