وینکو بگوویچ دستیار یحیی گل محمدی در پرسپولیس

به روز شده:  16:18 گرينويچ - 06 ژانويه 2013 - 17 دی 1391
وینکو بگوویچ

وینکو بگوویچ هشت سال پیش سرمربی تیم پرسپولیس بود

وینکو بگوویچ سرمربی سابق تیم پرسپولیس، به‌عنوان دستیار اول یحیی گل محمدی انتخاب شد.

این مربی کروات پیش از این سرمربی تیم دسته یکی پاس همدان بود. او هفته گذشته از این تیم جدا شد و با مسوولان باشگاه پرسپولیس برای حضور در این تیم وارد مذاکره شده بود.

او امروز به همراه یحیی گل محمدی در محل تمرین تیم پرسپولیس حضور یافته و به طور رسمی به عنوان دستیار گل محمدی معرفی شده است.

بگوویچ در گفتگویی با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره اینکه پس از هشت سال دوباره به پرسپولیس بازگشته، گفته است: "خیلی دوست داشتم که با یحیی کار کنم. از شخصیت او خوشم می‌آید و می‌دانم که مربی با استعدادی است. او به من پیشنهاد داد و من هم با کمال میل قبول کردم که به پرسپولیس بیایم و به او کمک کنم."

سرمربی سابق تیم فوتبال پاس همدان معتقد است که با یحیی گل محمدی می تواند به راحتی کار کند: "من و یحیی در کنار هم زوج خوبی را تشکیل می‌دهیم. وقتی از بیرون به یک تیم نگاه کنید فقط می‌توانید بعضی چیزها را تشخیص دهید، اما من از این به بعد درون تیم خواهم بود و می‌توانم همه چیز را به خوبی ببینم. به تمرین تیم می‌روم و شک نداریم که اگر همه کمک کنیم پرسپولیس هواداران را خوشحال خواهد کرد."

پس از ماجراهایی که درباره مبلغ واقعی قرارداد رضا حقیقی با باشگاه پرسپولیس در رسانه‌های ایران بوجود آمد، برخی از سایت‌های خبری درباره قرارداد این مربی کروات با باشگاه پرسپولیس احتمالاتی را مطرح کرده‌اند.

به گزارش برخی از رسانه‌های ورزشی، قرارداد او با باشگاه پاس همدان در حدود ۴۰۰ میلیون تومان بوده است، ولی مسوولان باشگاه پرسپولیس معتقدند که بیش از این مبلغ به او پرداخت نکرده‌اند.

سعید شیرینی درباره قرارداد بگوویچ با پرسپولیس به خبر آنلاین گفته است: "قرارداد وینکو ریالی است و ما به او دلار نمی دهیم. ایشان به درخواست گل محمدی به پرسپولیس آمدند و بعد از ظهر قراردادشان در هیئت فوتبال ثبت می شود."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.