پیروزی غیر منتظره سوانزی بر چلسی

به روز شده:  12:43 گرينويچ - پنج شنبه 10 ژانويه 2013 - 21 دی 1391

میچو در دقیقه ۳۹ اولین گل سوانزی را به ثمر رساند

مایکل لادروپ، سر مربی دانمارکی سوانزی می گوید که حتی خوابش را هم نمی دیده که تیمش با نتیجه دو بر صفر برابر چلسی پیروز شود.

در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام اتحادیه انگلستان، تیم فوتبال چلسی چهارشنبه شب (۱۰ ژانویه) در ورزشگاه خود استمفورد بریج، مغلوب سوانزی شد.

در این بازی، دو اشتباه برانیسلاو ایوانوویچ، مدافع چلسی باعث شد که میچو در دقیقه ۳۹ اولین گل سوانزی را به ثمر رساند و سپس دنی گراهام در وقت اضافه دومین گل را وارد دروازه چلسی کند.

لادروپ گفت: "ما می دانستیم که بازی برابر چلسی کار دشواری است اما نتیجه این بازی برای ما غیر قابل تصور بود."

او در ادامه گفت: "درست است که اشتباه چلسی موجب این دو گل شد اما بازیکنان ما، میچو و گراهام از فرصت هایی که پیش آمد به نفع خود استفاده کردند و من از توانایی آنها قدردانی می کنم."

لادروپ، بازیکن سابق تیم ملی دانمارک و باشگاه بارسلونا همچنین گفت که تیمش به خوبی توانست در برابر تسلط چلسی، شیوه بازی خود را تغییر دهد.

او در این باره توضیح داد: "شما باید واقع بین باشید، نباید فکر کنید که در مقابل قهرمانان اروپا می توانید توپ را در شصت درصد از مواقع تحت تسلط خود داشته باشید. ما می دانستیم که باید تلاش بیشتری از خود نشان دهیم."

لادروپ در پایان گفت: "من خوشحالم که می توانیم با امید رسیدن به مرحله نهایی، دو هفته دیگر در زمین خودمان بازی برگشت را انجام دهیم."

دیدار برگشت روز چهارشنبه ۲۳ ژانویه برگزار خواهد شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.