تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با ایتالیا بازی می‌کند

به روز شده:  13:34 گرينويچ - جمعه 11 ژانويه 2013 - 22 دی 1391

دیدار ایران با قزاقستان با نتیجه دو بر یک به نفع ایران تمام شد

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران برای تعیین رتبه‌های پنجم تا هشتم تورنمنت سن پترزبورگ امروز، جمعه ۲۲ دی به دیدار تیم ملی ایتالیا می‌رود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تیم ملی فوتبال نوجوانان که از صعود به نیمه نهایی تورنمنت سن پترزبورگ روسیه باز ماند، برای تعیین رتبه‌های پنجم تا هشتم امروز با ایتالیا بازی می‌کند.

روز گذشته، در گروه سوم تیم ملی ترکیه سه بر یک قزاقستان را شکست داد. ترکیه با سه امتیاز تیم سوم گروه سوم است و قزاقستان بدون امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

در بازی دوم ایران دو بر یک مغلوب فنلاند شد تا فنلاند با ۹ امتیاز سرگروه شود و ایران در رده دوم قرار گیرد.

علی دوستی‌مهر، سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران، در آستانه این دوره از مسابقات گفته بود که شرکت در تورنمنت بین‌المللی سن‌پترزبورگ روسیه بهترین تست برای تشخیص نقاط قوت و ضعف شاگردان اوست.

در سومین بازی روز آخر مرحله گروهی، بلاروس سه بر صفر بلژیک را شکست داد و تیم منتخب سن پترزبورگ، ایتالیا، قهرمان دوره گذشته را شکست داد.

در نهایت در این گروه، تیم منتخب سن پترزبورگ که تعداد گلهای بیشتری را به ثمر رسانده بودند، با ۶ امتیاز اول و ایتالیا با ۶ امتیاز دوم شد.

بلاروس و بلژیک با سه امتیاز و به خاطر تفاضل گل در رده های سوم و چهارم گروهشان قرار گرفتند.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.