بازگشت استقلال به صدر جدول لیگ برتر فوتبال ایران

به روز شده:  16:48 گرينويچ - دوشنبه 14 ژانويه 2013 - 25 دی 1391
آرش برهانی

آرش برهانی در بازی مقابل مس کرمان زننده هر دو گل استقلال بود.

در آخرین بازی هفته بیست و یکم لیگ برتر ایران، استقلال تهران دو بر یک مس کرمان را در ورزشگاه آزادی تهران شکست داد و به صدر جدول لیگ برتر ایران بازگشت.

مس که پس از تغییر سرمربی و آمدن لوکا بوناچیچ، هنوز نتوانسته در لیگ پیروزی کسب کند، با ترکیبی تهاجمی بازی را آغاز کرد.

اما مهاجمان مس کرمان در شروع بازی نتوانستند کاری از پیش ببرند و این استقلال بود که در همان ده دقیقه اول چند بار دروازه مس را تهدید کرد.

بازگشت مجتبی جباری به ترکیب استقلال باعث قوت خط هافبک این تیم شده است، جباری با پاس‌های دقیق، به خوبی برای مهاجمان این تیم فرصت‌های گل فراهم می کند.

در دقیقه ۲۳ روی یکی از پاس‌های در عمق جباری، آرش برهانی گل اول استقلال را به ثمر رساند.

پس از این گل، استقلال بیشتر سعی در حفظ نتیجه داشت و همین باعث شد، مس در ادامه نیمه اول چند حمله نچندان خطرناک روی دروازه این تیم انجام دهد. در نهایت این نیمه با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.

مس کرمان برای تغییر نتیجه نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد. حملات مس در دقیقه ۵۶ به ثمر نشست، مصطفی شجاعی مهاجم این تیم روی سانتر پتروویچ، با ضربه سر دروازه استقلال را باز کرد و نتیجه مساوی شد.

اما مس تنهایک دقیقه توانست نتیجه مساوی را حفظ کند، آرش برهانی به تنهایی پس از جا گذاشتن مدافع مس با ضربه دقیق دومین گل خودش و استقلال را در این بازی وارد دروازه حریف کرد.

نکته قابل توجه این بازی حضور فرهاد مجیدی در زمین بود، او از دقیقه ۶۱ بازی به جای فرزاد حاتمی وارد زمین شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.