تغییرات در سازمان لیگ برتر فوتبال ایران

به روز شده:  14:53 گرينويچ - دوشنبه 14 ژانويه 2013 - 25 دی 1391
علی کفاشیان

علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال مهدی تاج را بعنوان سرپرست سازمان لیگ برتر معرفی کرد.

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران، مهدی تاج را به‌عنوان سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران انتخاب کرد.

رئیس فدراسیون فدارسیون فوتبال درباره این جابه جایی گفت: در مجمع قبلی، هیات رییسه بهروان را پیشنهاد داد و ما هم آن را به رای گذاشتیم و در نتیجه‌ او به عنوان رییس سازمان لیگ انتخاب شد اما سازمان بازرسی کل کشور به دلیل بازنشسته بودن بهروان، از این انتخاب ایراد گرفت و او هم با احترام به قانون از این سمت کناره‌گیری کرد."

پیش از این سازمان بازرسی کل کشور در آبان ماه به دلیل بازنشستگی و همین طور دو شغله بودن از بهروان خواسته بود که از سمتش کناره‌گیری کند.

آقای بهروان پس از انتخابات آبان ماه مجمع فدراسیون فوتبال، همزمان عضو هیات رئیسه فدراسیون و هم رئیس سازمان لیگ برتر بود.

کفاشیان درباره سمت دیگر بهروان در فدارسیون فوتبال گفته است:" بهروان اکنون نه به عنوان رییس سازمان لیگ که به عنوان نماینده هیات‌های فوتبال همچنان عضو هیات رییسه فدراسیون است. ایرادی که سازمان بازرسی به کار وی گرفته بود، این بود که او نمی‌تواند کار اجرایی انجام دهد و به همین دلیل به عنوان نماینده هیات‌ها به کارش در فدراسیون ادامه خواهد داد."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.