مخالفت هیات مدیره پرسپولیس با استعفای رویانیان

به روز شده:  16:13 گرينويچ - چهارشنبه 16 ژانويه 2013 - 27 دی 1391
محمد رویانیان

محمد حسین فلاح نژاد، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفته است این باشگاه با استعفای رویانیان مخالف است.

محمد حسین فلاح نژاد، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفته درصورت ارایه رسمی استعفای رویانیان، هیات مدیره این باشگاه با آن مخالفت خواهد کرد.

خبر استعفای محمد رویانیان از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس که دیروز منتشر شد واکنش‌های متعددی را درپی داشته است. رویانیان دیروز در گفتگویی درباره علت کناره‌گیری اش از باشگاه پرسپولیس گفته بود:"در جلسه با رئیس دفتر ریاست جمهوری درخواست کرده‌ام تا به دلیل فشار کاری و خستگی ناشی از آن از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و ریاست ستاد حمل و نقل و سوخت کشور کناره‌گیری کنم."

اما او دیشب و در گفت و گویی با تلویزیون دولتی ایران دلایل دیگری را برای رفتنش مطرج کرد:"

یکی از دلایلم برای رفتن از پرسپولیس تصویب قانون دو شغله ها بود که دوباره در مجلس تصویب شده. به هر حال تصمیم گرفتم پیشگیری کنم. البته از پرسپولیس دو هفته قبل استعفا داده بودم و متن استعفایم در اختیار وزیر ورزش است."

آقای فلاح نژاد در گفتگو با رادیو ورزش ایران استعفای او در این مقطع را "به صلاح پرسپولیس" ندانسته است:" رویانیان می داند که امروز وقت استعفا نیست زیرا تیم در لیگ و جام حذفی بازی‌های مهمی همچون داربی تهران را پیش رو دارد و به هر شکل تیم را به حاشیه بردن منطقی نیست.

ایشان و همکارانشان باید به فکر بازی‌های آینده تیم و خصوصا دربی باشند تا پرسپولیس بتواند نتایج خوبی را به دست آورد."

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد علت کناره‌گیری رویانیان گفته است:"اگر این استعفا علت یا دلیلی داشته باشد، مربوط به پرسپولیس و ورزش نیست."

یحیی گل محمدی سر مربی پرسپولیس هم در واکنش به خبر استعفای رویانیان آن را "غافل گیر کننده" توصیف کرد:" استعفای رویانیان غافلگیر کننده بود، چرا که تا روز قبل از استعفایش، در مورد مسایل تیم با او صحبت می کردم و انتظار چنین کاری را نداشتم. امیدوارم رویانیان در باشگاه پرسپولیس بماند، چرا که جدایی او به مصحلت پرسپولیس نیست."

به گزارش برخی رسانه‌های ایران، گروهی از هواداران پرسپولیس با پلاکارد در محل تمرین این تیم حاضر شده اند و از محمد رویانیان خواسته‌اند که در این تیم بماند، روی این پلاکارد نوشته شده بود:"

"سردار پس ما هواداران چی؟شما می خواهی فوتبال را از تلویزیون تماشا کنی، اما دل ما طاقت نمی آورد که شما را به غیر از پرسپولیس در تیم دیگری ببینیم."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.