پائلو دی‌کانیو برای برف روب‌ها پیتزا خرید

به روز شده:  20:15 گرينويچ - دوشنبه 21 ژانويه 2013 - 02 بهمن 1391
پائلو دی کانیو

پائلو دی کانیو سابقه بازی در تیم‌های وستهم، شفلیدونزدی و چارلتون را دارد

پائولو دی کانیو سرمربی تیم فوتبال سویندون (یکی از تیم‌های دسته یک لیگ فوتبال انگلستان) برای تشکر از افراد داوطلبی که به پاک کردن زمین از برف کمک کرده بودند، پیتزا خرید.

باشگاه سویندون روز جمعه از هواداران این تیم برای تمیز کردن زمین پوشیده از برف این تیم کمک خواسته بود.

پس از این درخواست در حدود ۲۰۰ نفر از هواداران باشگاه به همراه پائلو دی کانیو سرمربی و دستیارانش برای پاک کردن برف و آماده سازی زمین برای بازی پیش روی این تیم دست به کار شدند.

دی کانیو درباره این موضوع گفت: "مدیریت این وضعیت کار ساده ای نبود، این یک موقعیت اورژانسی بود."

"وقتی ما تصمیم گرفتیم که برای تشکر از این افراد، پیتزا سفارش بدهیم در حدود ۶۰ نفر این جا بودند ولی بعد به ۲۰۰ نفر افزایش پیدا کردند"

بازی این تیم دسته اولی لیگ انگلستان یکی از شش بازی بود که برگزار شد، سایر دیدارهای این لیگ به دلیل بارش برف سنگین به تعویق افتاد.

سرمربی ایتالیایی سویندون گفت: "همه فکر می کردند که بازی ما هم به تعویق خواهد افتاد اما من مطمئن بود ما همه کارها را انجام می دهیم."

او درباره مشارکت هوادران این تیم گفت: "لحظه های هیجان انگیزی بود. شما می توانستید بچه ها و پدران کنجکاو را که به قصد کمک به تیم به اینجا آمده بودند را ببنید."

برف سنگین در بریتانیا باعث به تعویق افتادن بسیاری از مسابقات ورزشی شده است.

پائلو دی کانیو مهاجم پیشین تیم‌های لاتزیو، یونتووس، ناپولی، سلتیک اسکاتلند، شفلید ونزدی، وستهم و چارلتون بوده است.

دوران فوتبال او با حاشیه‌های فراوانی همراه بود. در یکی از مهمترین رخ داد‌های دوران ورزشی‌اش در سال ۱۹۹۸ او به دلیل هل دادن داور، از حضور در یازده بازی محروم شد اما در سال ۲۰۰۱ به خاطر حرکت جوانمردانه پس از مصدومیت دروازبان تیم حریف برنده جایزه جوانمردانه فیفا شد.

او در سال ۲۰۰۸ و در ۴۰ سالگی از فوتبال خداحافظی کرد و سه سال بعد به‌عنوان سرمربی تیم دسته یکی سویندون انتخاب شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.