جرارد پیکه و شکیرا بچه‌دار شدند

به روز شده:  20:09 گرينويچ - چهارشنبه 23 ژانويه 2013 - 04 بهمن 1391
شکیرا و پیکه

شکیرا و پیکه برای کارزار کمک به کودکان نیازمند یونیسف

شکیرا خواننده کلمبیایی و جرارد پیکه مدافع بارسلونا صاحب پسر شدند.

این زوج در بیانیه ای که به مناسبت تولد پسرشان ‘میلان’ منتشر کردند، او را" یک بارسلونایی" دانستند:" میلان پیکه مبارک، پسر شکیرا مبارک و جرالد پیکه در روز ۲۲ ژانویه (سه‎شنبه) در اسپانیا به دنیا آمد، او همانند پدر خود، عضو باشگاه بارسلونا از بدو تولد است."

پیکه پس از تولد فرزندش درحالی که نمی توانست خوشحالی خود را پنهان کند به خبرنگاران گفت:"این لحظه همواره خاص و ویژه است. به من گفته اند که لب‌هایش شبیه من است اما باید خودم ببینیم!"

مدافع ۲۵ ساله که دیشب هنگام وضع حمل شکیرا با او در بیمارستان بود، امروز صبح در تمرینات بارسلونا حضور یافت و دوباره به بیمارستان برگشت.

در بخشی دیگر از بیانیه ای که به مناسبت تولد میلان در وب سایت اختصاصی شکیرا، برنده جایزه گرمی، متشر شده، درباره معنی اسم "میلان" آمده است:" میلان در زبان اسلاو به معنی عزیز و مهربان، در روم باستان به معنای مشتاق و سخت کوش و در زبان سانسکریت به معنی یگانگی است."

این زوج هفته پیش از هواداران خود خواسته بودند تا با اهدای پشه بند و واکسن به کودکان نیازمند، در جشن اینترنتی تولد نوزاد آنها شرکت کنند. شکیرا سفیر حسن نیت یونیسف است.

شیکرا و پیکه در سال ۲۰۱۰ با هم آشنا شدند و در سال ۲۰۱۱ رابطه خود را به طور رسمی اعلام کردند. بارسلونا فردا در جام حذفی اسپانیا مهمان مالاگا خواهد بود.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.