'آزار نباید به توپ جمع‌کن لگد می‌زد'

به روز شده:  18:32 گرينويچ - پنج شنبه 24 ژانويه 2013 - 05 بهمن 1391

آزار ممکن است به دلیل رفتار "خشونت آمیز" ، حداقل برای سه بازی محروم شود

گوردون تیلور، رئیس اتحادیه بازیکنان انگلستان گفته که ادن آزار نباید برای پس گرفتن توپ به چارلی مورگان، توپ جمع کن سوانزی لگد می زد.

آزار، هافبک چلسی در جریان دیدار این تیم مقابل سوانسی در نیمه نهایی جام اتحادیه انگلستان به چارلی مورگان، پسری ۱۷ ساله، لگد زد و در نتیجه کارت قرمز دریافت کرد.

رئیس اتحادیه به بخش ورزشی بی بی سی گفت: "بازیکن شخصا نمی تواند خود مجری قانون شود. او (آزار) از کوره در رفت و باید تنبیه می شد."

تیلور افزود: "اینکه از روی استیصال بخواهید توپ را پس بگیرید، قابل درک است اما عملکرد او قابل قبول نبود و داور هیچ چاره ای نداشت جز اخراج او."

اتحادیه فوتبال سرگرم بازبینی تصاویر ویدیویی این درگیری است.

آزار ممکن است به دلیل رفتار "خشونت آمیز" و دریافت کارت قرمز ، حداقل برای سه بازی محروم شود.

اما پت نوین، مهاجم سابق چلسی و مایکل اوون مهاجم کنونی استوک سیتی هر دو گفتند که توپ جمع کن نیز مقصر بود.

مایکل اوون یکی از اولین بازیکنانی بود که در صفحه توئیتر خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت که رفتار توپ جمع کن "افتضاح"بود.

این بازیکن ۳۳ ساله که تا به حال ۴۰ گل برای انگلستان به ثمر رسانده، همچنین به رسانه ها گفت: "مردم چطور می توانند بگویند آزار این پسر را مورد حمله قرار داد. این حرف خجالت آور است."

او در ادامه گفت: "آزار در حالی که توپ در دستان آن پسر بود، به توپ ضربه زد. این کار درستی نبود اما آنطور که همه می گویند او به پسر لگد نزد."

پت نوین هم در این باره گفت: "به نظر من توپ جمع کن زیاد از حد روی زمین غلتید و تظاهر کرد که مجروح شده است."

آزار و توپ جمع کن بعد از بازی در رختکن از یکدیگر عذرخواهی کردند.

پلیس ساوث ولز (ولز جنوبی) با این پسر ۱۷ ساله در حضور پدرش گفتگو کرده است. چارلی مورگان به پلیس گفته است که هیچ شکایتی ندارد.

نتیجه این دیدار صفر بر صفر مساوی شد اما از آنجایی که سوانزی در بازی رفت ۲ بر هیچ چلسی را شکست داده بود، به مرحله نهایی راه یافت.

دیدار فینال روز 24 فوریه در ورزشگاه ومبلی لندن بین دو تیم سوانزی و بردفورد برگزار می شود.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.