ادن آزار از سه بازی محروم شد

به روز شده:  18:02 گرينويچ - جمعه 25 ژانويه 2013 - 06 بهمن 1391

فدراسیون فوتبال انگلستان، ادن آزار، مهاجم چلسی را به دلیل عملکرد "خشونت آمیز" در بازی با سوانزی از حضور در سه بازی محروم کرد.

آزار در جریان مسابقه این دو تیم در نیمه نهایی جام اتحادیه انگلستان برای پس گرفتن توپ از چارلی مورگان، توپ جمع کن ۱۷ ساله سوانزی، به او لگد زد و در نتیجه کارت قرمز دریافت کرد.

این مهاجم بلژیکی تا سه شنبه هفته آینده، ساعت ۱۸:۰۰ به وقت گرینویچ فرصت دارد تا نسبت به این رای اعتراض کند.

فدراسیون فوتبال انگلستان می گوید که محرومیت از سه بازی متداول است و از این رو برای کاری که آزار کرده "کافی نیست".

این اتحادیه همچنین گفت: "تنبیه آزار درس عبرتی برای همه باشگاه های فوتبال است که از رفتار صحیح و مناسب کارمندان و دست اندرکاران درون زمین اطمینان حاصل کنند."

در دقیقه ۷۸ مسابقه چلسی - سوانزی، چارلی مورگان خودش را روی توپ انداخته بود و آزار قصد داشت توپ را از زیر بدن او بیرون بکشد.

آزار بعد از بازی از مورگان عذرخواهی کرد اما در صورتیکه در رابطه با اتهاماتش مجرم شناخته شود، ممکن است از یک بازی دیگر (مجموعا چهار بازی) هم محروم شود.

نتیجه این دیدار صفر بر صفر مساوی شد اما از آنجایی که سوانزی در بازی رفت ۲ بر هیچ چلسی را شکست داده بود، به مرحله نهایی راه یافت.

دیدار فینال روز ۲۴ فوریه در ورزشگاه ومبلی لندن بین دو تیم سوانزی و بردفورد برگزار می شود.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.