دوری سه ماهه علی کریمی از فوتبال

به روز شده:  15:47 گرينويچ - 27 ژانويه 2013 - 08 بهمن 1391
علی کریمی

علی کریمی در بازی پرسپولیس و داماش مصدوم شد

علی کریمی باریکن ملی پوش پرسپولیس به خاطر مصدومیت دو تا سه ماه از فوتبال دور خواهد بود، او به احتمال زیاد دو بازی تیم ملی ایران در مقدماتی جام ملت‌های آسیا مقابل لبنان و کویت از دست خواهد داد.

هافبک خلاق پرسپولیس در بازی این تیم با داماش گیلان در هفته بیست و دوم مصدوم شد و دربی هفتاد و ششم را از دست داد.

پیش از بازی استقلال و پرسپولیس امید‌ برای آمادگی او برای بازی وجود داشت ولی MRI جدید بازگشت او را حداقل برای دو ماه به تاخیر انداخت.

وجیه‌الله چشمه‌سری، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس با خبرگزاری مهر درباره مصدومیت علی کریمی گفته است:" کریمی از ناحیه لیگامان جانبی داخلی زانوی چپ مصدوم است. او در حال حاضر به فیزیوتراپی می‌پردازد و به همین دلیل ۲ تا ۳ ماه از میادین فوتبال دور است."

دکتر چشمه‌سری همچنین درباره احتمال بهبود سریعتر علی کریمی گفت:" همیشه در آسیب‌دیدگی‌ها زمانی را برای برطرف شدن مصدومیت در نظر می‌گیرند که با توجه به نوع درمان و وضعیت جسمانی خود بازیکن، این زمان کم و زیاد می‌شود. البته این زمان قطعی نیست و امیدوارم با پشتکاری که از علی کریمی می‌بینم، زمان دوری این بازیکن از زمین فوتبال کمتر ۲-۳ ماه باشد."

علی کریمی علاوه بر غیبت در بازی‌های پرسپولیس در دوماه آینده، دو بازی تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی مقابل لبنان (۱۸ بهمن) و کویت (دوم فرودین ۱۳۹۲) را از دست خواهد داد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.