لیگ برتر ایران؛ هفته تساوی‌های بدون گل

به روز شده:  15:48 گرينويچ - سه شنبه 29 ژانويه 2013 - 10 بهمن 1391

در بیست و چهارمین هفته لیگ برتر فوتبال ایران که روز سه شنبه، دهم بهمن در شهرهای مختلف ایران برگزار شد، از مجموع هشت بازی، پنج بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.

تیم استقلال تهران که یکی از سه برنده روز سه شنبه بود، با پیروزی خانگی مقابل پیکان جای خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

استقلال در این بازی موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر میهمان خود را شکست دهد. گل های این بازی را ویسنت آرسه بولیویایی، فرزاد حاتمی و فرهاد مجیدی به ثمر رساندند. این سومین بازی و نخستین گل مجیدی از زمان حضور مجددش در استقلال بود.

بجز استقلال، ملوان و نفت تهران دو تیم دیگری بودند که در بازی های بعد از ظهر سه شنبه در مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

ملوان در بندر انزلی میزبان داماش بود و توانست حریف هم استانی اش را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد. جلال رافخایی (دو گل) و محمد نزهتی گل های ملوان را به ثمر رساندند.

تنها گل داماش را سعید حلافی در آخرین لحظات بازی به ثمر رساند.

نفت تهران هم در اصفهان میهمان ذوب آهن بود که این بازی در نود دقیقه قانونی بدون گل بود و در آخرین لحظات وقت تلف شده مهدی خیری گل پیروزی نفت را وارد دروازه ذوب آهن کرد و میزبان خود را به منطقه سقوط جدول نزدیک تر کرد.

سایر بازی های سه شنبه بدون گل پایان یافت.

در حال حاضر استقلال با سه امتیاز اختلاف نسبت به تراکتورسازی تبریز در صدر جدول است.

نتیجه هفته ۲۴، سه شنبه ۱۰ بهمن

سپاهان۰-۰فجر سپاسی

داماش گیلان۱-۳ملوان

آلومینیوم۰-۰مس

سایپا۰-۰راه آهن

گهر دورود۰-۰نفت آبادان

تراکتورسازی۰-۰صبای قم

نفت تهران۱-۰ذوب آهن

استقلال۳-۰پیکان

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.