لیگ برتر فوتبال انگلستان؛ باخت چلسی برابر نیوکاسل

به روز شده:  21:57 گرينويچ - شنبه 02 فوريه 2013 - 14 بهمن 1391
وین رونی

ضربه وین رونی که تبدیل به تک گل منچستر یونایتد در بازی مقابل فولام شد

در چارچوب لیگ برتر انگلستان، امروز شنبه دوم فوریه (۱۴بهمن) هشت بازی انجام شد. مهمترین نتیجه بازی‌های امروز باخت چلسی به نیوکاسل بود. چلسی که تا دقیقه ۶۷ پیروز میدان بود در نهایت با نتیجه ۳-۲ بازی را به میزبانش واگذار کرد.

با توجه به ۲ باخت و ۲ مساوی از بین ۶ بازی اخیر این تیم در لیگ برتر و باخت به سوانزی در دور نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلستان، موقعیت رافائل بنیتز، سرمربی چلسی با خطر مواجه است.

اگرچه داوری این بازی شبهه برانگیز بود و برخورد با کولوچینی بعد از وارد آوردن ضربه‌ای که منجر به شکست بینی دمبا با شد، می توانست نتیجه این بازی را تغییر دهد. اما آنچه که در نهایت اهمیت دارد نتیجه‌ای است که تیم‌ها به دست می‌آورند.

در اولین بازی امروز کوئینز پارک رنجرز میزبان نوریچ بود. این بازی با نتیجه مساوی بدون گل تمام شد. نوریچ در ۷ بازی آخر مقابل کوئینز پارک رنجرز در لیگ برتر بدون شکست ظاهر شده است.

ضربه کولوچینی به صورت دمبا با که منجر به شکستگی بینی او شد

دربازی دیگر امروز آرسنال که در ورزشگاه امارات میزبان استوک بود، توانست با نتیجه ۱-۰ پیروز میدان باشد. گل آرسنال را لوکاس پودولسکی، مهاجم آلمانی این تیم در دقیقه ۷۸ وارد دروازه استوک کرد.

این یازدهمین بازی خانگی آرسنال مقابل استوک بود که با برد میزبان تمام شد. آخرین برد استوک در خانه آرسنال به ۳۱ سال پیش باز می‌گردد که در ورزشگاه هایبری با نتیجه ۰-۱ به پایان رسید.

در پر گل ترین بازی امروز، اورتون که در خانه بازی می‌کرد مقابل استون ویلا ۳-۳ متوقف شد. این بازی برای هیچکدام از تیم‌ها تغییری در جدول به همراه نداشت.

ساندرلند که برای بازی مقابل ردینگ به دیدار این تیم رفته با نتیجه ۲-۱ شکست خورد. در ۱۰ بازی گذشته بین این دو تیم سهم هر کدام ۵ برد بوده است.

در شرق لندن وست‌هم توانست میزبانش سوانزی را ۱-۰ شکست دهد. تک گل این بازی را اندی کارول، مهاجم انگلیسی این تیم وارد دروازه کرد.

ویگان که میزبان ساتهمپتون بود توانست به سختی، با گل دقیقه نود شان مالونی بازی را با نتیجه ۲-۲ تمام کند.

اما در آخرین بازی امروز منچستر یونایتد که در خانه فولام بازی می‌کرد توانست به سختی این تیم را با نتیجه ۰-۱ شکست دهد. وین رونی زننده تنها گل این بازی بود. اشکان دژاگه، مهاجم ایرانی فولام هم در این بازی بسیار خوش درخشید. دژاگه که از ابتدای بازی در ترکیب تیم فولام بود در دقیقه ۸۱ جای خود را به پتریک، مهاجم کروات فولام داد.

نکته جالب توجه این بازی قطع برق ورزشگاه در دقیقه ۴۲ بود که باعث توقف بازی برای چند دقیقه شد.

با توجه به باخت چلسی و بازی دشواری که فردا منچسترسیتی مقابل لیورپول دارد، نتیجه بازی امروز جای شیاطین سرخ را در صدر جدول محکم‌تر کرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.