کفاشیان: عقیلی جایی در فوتبال ایران ندارد

به روز شده:  16:00 گرينويچ - پنج شنبه 07 فوريه 2013 - 19 بهمن 1391

علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در پی عدم حضور هادی عقیلی در جریان دیدار ایران و لبنان گفت که این بازیکن دیگر جایی در فوتبال ایران ندارد.

اظهارات آقای کفاشیان پس از آن صورت می گیرد که هادی عقیلی، مدافع تیم ملی، اردوی تیم ملی را پیش از برگزاری دیدار بین ایران و لبنان در روز سه شنبه ۱۷ بهمن، ترک کرد.

آقای کفاشیان در خصوص ترک اردوی تیم ملی توسط عقیلی و اینکه در گذشته یک بار هم مهدی رحمتی این کار را تکرار کرده بود، گفت: "این دو موضوع با هم فرق می کند. رحمتی اعلام آمادگی کرده بود و قرار است هر موقع که به او نیاز داشته باشند به تیم ملی کمک کند."

عقیلی هنوز دلیلی برای این اقدام خود ارائه نداده است اما بر اساس گزارش رسانه ها و وبسایت های ورزشی داخل ایران، احتمالا بعد از اینکه متوجه شده در این دیدار مهم جایی در ترکیب اصلی ندارد و کارلوس کی‌روش، سرمربی، از جلال حسینی و پژمان منتظری در قلب دفاع استفاده خواهد کرد، اردو را ترک کرده است.

همچنین اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن صحبت از احتمال محرومیت عقیلی از فوتبال ملی و باشگاهی گفت: "با ارائه گزارش توسط مسئولان فدراسیون فوتبال خیلی سریع ما با عقیلی برخورد خواهیم کرد. ماده ۲۵ قانون انضباطی فدراسیون فوتبال به ما اجازه می دهد که عقیلی را از بازی های تیم ملی و باشگاهی محروم کنیم."

وی در ادامه گفت: "با اینکه عقیلی در لیگ قطر بازی می کند اما این رفتار نامناسبش در فوتبال باشگاهی اش هم تأثیر منفی خواهد گذاشت."

کی‌روش نیز به اقدام این بازیکن واکنش نشان داده و گفته است: "عقیلی بدون هماهنگی با کادر فنی اردو را ترک کرده و این اقدام او بنا به هر دلیلی هم که انجام شده، در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد شد."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.