سپاهان به دو امتیازی استقلال رسید

به روز شده:  18:41 گرينويچ - سه شنبه 12 فوريه 2013 - 24 بهمن 1391
جواهیر سوکای

جواهیر سوکای مهاجم سپاهان زننده تک گل این تیم مقابل راه آهن بود

در یکی از بازی‌های عقب افتاده از هفته بیستم، امروز تیم های راه آهن و سپاهان مقابل هم قرار گرفتند که در پایان سپاهان موفق شد یک بر صفر راه آن را شکست دهد و به رتبه دوم لیگ برتر صعود کرد.

سپاهان که آخرین بازی خود در لیگ برتر توانسته بود، تیم قعر نشین جدول یعنی نفت آبادان را سه بر صفر شکست دهد، در صورت پیروزی مقابل بازیکنان علی دایی به فاصله دو امتیازی استقلال می‌رسید.

راه آهن در این بازی بهتر از میهمان اصفهانی خود بازی کرد ولی در نهایت با گل دقایق پایانی جواهیر سوکای یک بر صفر بازی را به حریف خود واگذار کرد.

هر دو تیم برای بهبود جایگاه خود رد جدول لیگ برتر نیاز به پیروزی در این بازی داشتند که در نهایت سپاهان توانست سه امتیاز این بازی را از آن خود کند.

پس از این بازی علی دایی سرمربی راه آهن در مورد باخت تیم اش در گفتگویی گفته است:" بازی قشنگی بود ما فقط در ۱۰ دقیقه اول خوب نبودیم و در ۸۰ دقیقه بعدی خیلی خوب بازی کردیم ولی در نهایت فوتبال همین است و اگر گل نزنی گل می‌خوری. فقط همین را می‌توانم بگویم که ماها فوتبال را از این بهتر نمی‌توانیم بازی کنیم اما نمی‌دانم مشکل چیست که بازیکنانم از ۶ قدمی توپ‌شان را گل نمی‌کنند. بازیکنان من خوب بازی می‌کنند، خوب می‌دوند و از جان و دل کار می‌کنند. بنابراین می‌توانم ادعا کنم که ما خوب عمل می‌کنیم ولی نقطه ضعف بزرگ ما گل نزدن است. اکنون چند بازی است که نمی‌توانیم گل بزنیم."

در مقابل زلاتکو کرانچار در مورد پیروزی تیمش مقابل راه آهن گفته است:" راه آهن هم مثل ما خط دفاع خوبی دارد اما تیم ما با کیفیت‌تر ظاهر شد و ما با این پیروزی به استقلال و قهرمانی نزدیک شده‌ایم. با این پیروزی وضعیت قهرمانی تا پایان فصل مبهم ماند. در حال حاضر سه تیم شانس قهرمانی دارند. ما تا روز آخر برای رسیدن به صدر تلاش می‌کنیم و همه تلاش‌مان هم برای رسیدن به همین هدف است."

در دیگر بازی عقب افتاده هفته بیستم فردا و در ورزشگاه آزادی پرسپولیس با گهر درود بازی خواهد کرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.