پیروزی پر گل استقلال در شیراز

به روز شده:  14:25 گرينويچ - جمعه 15 فوريه 2013 - 27 بهمن 1391

هفته ۲۶ لیگ برتر با دیدار دو تیم استقلال و فجر سپاسی شیراز آغاز شد. این بازی با برتری ۵ بر صفر به سود استقلال به پایان رسید و به این ترتیب این تیم همچنان صدرنشین لیگ برتر باقی ماند.

گلهای استقلال را در این دیدار جواد نکونام(۳۹ پنالتی)، فرزاد حاتمی (۴۹ و ۷۱)،‌ سیاوش اکبرپور(۶۶) و آرش برهانی(۱+۹۰) به ثمر رساندند.

فجرسپاسی چندین بار فرصت گل زدن را از دست که شاید بتوان گفت بهترین آن در دقیقه سی و سوم بود که توسط فرشید اسماعیلی از دست رفت.

این بازیکن که از اشتباه پژمان منتظری به خوبی استفاده کرد و در موقعیتی تک به تک با مهدی رحمتی به سمت دروازه استقلال شوت زد که این ضربه از بالای دروازه‌ استقلال به اوت رفت.

در دقیقه ۳۹ هنگامی که دروازه بان فجر سپاسی در محوطه جریمه بر روی سیاوش اکبرپور خطا کرد، یک ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام شد.

این ضربه پنالتی را جواد نکونام به گل تبدیل کرد.

چهار دقیقه بعد از آغاز نیمه دوم جی لوید ساموئل که در بین دو نیمه تعویض شد، توپ را با یک پاس خوب به فرزاد حاتمی رساند و این بازیکن با یک چرخش و شوت به سمت دروازه فجرسپاسی توپ را به دومین گل بازی و استقلال تبدیل کرد.

در ادامه‌ بازی و در دقیقه ۶۶ فرصت خوبی از روی اشتباه مدافعان فجرسپاسی شیراز برای بازیکنان استقلال مهیا شد. سیاوش اکبرپور از این فرصت استفاده کرد و با پاس مجتبی جباری گل سوم استقلال را به ثمر رساند.

در دقیقه ۷۲ این دیدار با یک ارسال به پشت مدافعان تیم فجر، باز هم فرصت مناسبی برای فرزاد حاتمی بدست آمد که این بازیکن در شرایطی تک به تک با یک ضربه خوب توانست گل چهارم استقلال را در این دیدار به ثمر برساند.

در پایان بازی آرش برهانی با جا گذاشتن دروازه‌بان سپاسی پنجمین گل استقلال را به ثمر رساند تا به این ترتیب فجر سپاسی در خانه شکست سنگینی را متحمل شود.

استقلال با این پیروزی پر گل فاصله اش را با سپاهان تیم دوم جدول با یک بازی بیشتر به پنج امتیاز رساند.

بازی های دیگر روز جمعه

ملوان ۲ - فولاد ۲

پیکان ۱ - سایپا ۲

ذوب آهن ۱ - مس کرمان ۲

نفت آبادان ۲ - آلومنیوم ۲

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.