آنچه گذشت
لحظه به لحظه با آث میلان و بارسلونا

به روز شده:  20:48 گرينويچ - چهارشنبه 20 فوريه 2013 - 02 اسفند 1391
برای آگاه شدن از تازه ترین تحولات، این صفحه را ریفرش کنید یا جاوا اسکریپت را فعال کنید
 1. با سلام و شب بخیر، امشب با گزارش لحظه به لحظه دو بازی دیگر از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شما خواهیم بود.

   

 2. در ورزشگاه سن سیرو میلان، آث میلان که در چند بازی گذشته آمار خوبی داشته است در مقابل بارسلونا کهکشانی قرار می‌گیرد.

 3. ماسیو آلگری سرمربی آث میلان در اظهار نظری عجیب گفته که آث میلان "گوسفند قربانی" بارسلونا نخواهد بود.

 4. در استانبول هم گالاتسرای که دو ستاره پا به سن گذشته اروپا یعنی دیدیه دروگبا و وزلی اشنایدر را در اختیار دارد با شالکه روبرو خواهد شد.

 5. ترکیب آث میلان: آبیاتی، مکسس، زاپاتا، مونتاری، بوئتنگ، مونتولیو، آباته ،کنستانت، الشعراوی، آمبروزینی، پاتسینی

 6. ترکیب بارسلونا: والدز، آلوز، پیکه، پویل، آلبا، فابرگاس، ژاوی، اینیستا، مسی، بوسکئت، پدرو

 7. ظاهرا کیفیت چمن ورزشگاه آنچنان که باید مناسب نیست، در این شرایط بارسلونا آن طور که باید نمی‌تواند پاسکاری معمول خود را انجام دهد ولی با توجه به بازیکنان این تیم، بارسلونا می‌تواند با این شرایط کنار بیاید.

 8. پوریا ژافره: مسابقه تاریخی میلان - بارسلونا هنوز از دوران کودکی در یادم هست. میلان بارسای کرایف را در فینال 4-0 در هم کوبید. روماریو مهاجم برزیلی آن زمان بارسلونا می گوید آن بدترین مسابقه ای بوده که در آن بازی کرده است. اما امشب بیست سال گذشته و اوضاع طور دیگری است. بعید به نظر می رسد میلان پیروز شود چه برسد به چهار-هیچ!

 9. بازی از لحظاتی پیش آغاز شد.

 10. ماریو بالوتلی مهاجم سابق و ناراضی منچستر سیتی، در میان جمعیت حضور دارد، او به خاطر اینکه به همراه منچستر سیتی در لیگ قهرمانان بازی کرده نمی تواند آث میلان را در این بازی همراهی کند.

   

 11. ترکیب گالاتاسرای: موسلرا، دنی نونکیو، ساریقلو ، کایا ، آلتین تاپ ، اینان ، فیلیپه ملو، ریرا ، اسنایدر ، ییلماز و دروگبا

 12. ترکیب شالکه: هیلدربرند، میشل باستوس، هوگر ، جونز ، کولاسیناک ، ماتیپ ، دراکسلر ، فارفان ، نویشتاتر و هونتلار

 13. بارسلونا سه کرنر پشت سر هم به دست آورد ولی از هیچ کدام از آنها بهره‌ای نبرد، آث میلان روی ضد حمله‌ها قصد دارد دروازه بارسا را باز کند.

 14. سانتر خطرناک دنی آلوز روی دروازه آث میلان که فلیپ مکسس با حرکتی عجیب توپ به بیرون می‌زند.

 15. الشعراوی با فرار از پشت دنی آلوز وارد محوطه جریمه شد، ولی پویل توپ را از جلو پای او به بیرون زد.

 16. ضربه پای چپ بواتنگ از پشت محوطه جریمه که با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 17. خبر فوری

  گل برای گالاتاسرای

  بوراک ییلماز با ضربه‌ای زیبا هفتمین گل‌اش در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند.

 18. فرصت برای شالکه برای زدن گل مساوی که ضربه سر بندیکت هودس با اختلاف کمی به بیرون می‌رود.

 19. بازی در این لحظات پر بر خورد است، فلیپ مکسس به خاطر خطاء روی لیونل مسی اولین کارت زرد بازی را دریافت می‌کند.

 20. حمید آلتین تاپ می‌توانست تعداد گل‌های گالاتسرای به دو برساند ولی ضربه او به تیر دروازه برخورد می‌کند.

 21. حرکت تکنیکی لیونل مسی در کنار خط، او بعد از جا گذاشتن مدافع آث میلان به نزدیکی محوطه جریمه رسید ولی نتوانست از مدافعان پر تعداد آث میلان عبور کند.

 22.  شما می توانید نظرتان درباره بازی‌های امشب را به آدرس varzesh@bbc.co.uk برای ما بفرستید.

   

 23. ماریو بالوتلی در روزی که آث میلان به او احتیاج دارد، مجبور است از بیرون بازی تیم‌اش را دنبال کند.

 24. از قرار معلوم بازی دیدنی تر امشب در استانبول در جریان است. ترکها می خواهند از امتیاز میزبانی استفاده کنند تا کار در آلمان برای آبی های شالکه سخت شود.

 25.  حرکات الشعراوی مهاجم کناری آث میلان بسیار خطرناک ظاهر شده، او در خط حمله این تیم تنها است و نمی تواند کاری از پیش ببرد.

 26. یک فرصت خطرناک دیگر برای گالاتاسرای که دروازه‌بان شالکه تیمو هیلدو برن ضربه بوراک ییلماز را دفع می کند، هماهنگی دیدیه دروگبا و او در خط حمله این تیم قابل توجه است.

 27. نیمه اول بازی آث میلان و بارسلونا بدون گل به پایان می‌رسد.

 28. خبر فوری

  گل برای شالکه

   هونتلار در میانه زمین فارفان را صاحب توپ می‌کند و او هم با عبور از دفاع توپ را به جرمین جونز پاس می دهد و او در دقیقه 45 با ضربه حساب شده گل تساوی شالکه را به ثمر می‌رساند. گالاتاسرای 1-شالکه 1

 29. مدل موی عجیب الشعراوی توجه بسیاری بازیکنان فوتبال انگلستان را جلب کرده، لیو فردیناند در توئیتی نوشته که مدل موی مهاجم بازیکنان به درد شرط بستن می‌خورد‍.

 30. نیمه دوم هر دو بازی از دقایقی پیش در میلان و استانبول آغاز شده است.

 31. تکل خطرناک بوسکت روی پای پاتزینی که داور به او کارت زرد نشان می‌دهد.

 32. خبر فوری

  گل برای آث میلان

  ریکاردو مونتویلو با شوتی سنگین توپ را به سمت دروازه آث میلان زد که توپ پس از برخورد به دستان ژاپاتا به کوین پرینس بواتنگ رسید. بواتنگ هم بدون توجه به اعتراض بازیکنان توپ را به گوشه دروازه ویکتور آلوز دروازه‌بان بارسلونا فرستاد. یک بر صفر به نفع آث میلان

 33. جرالد پیکه مدافع بارسلونا به خاطر اعتراض به داور روی صحنه مشکوک خطای هند زاپاتا کارت زرد دریافت می‌کند.

 34. آلکسی سانچز مهاجم شلیایی بارسلونا به جای سز فابرگاس وارد زمین شد.

 35. برخورد سر کارلوس پویول و جامپائولو پاتزینی که به مصدومیت هر دو بازیکن می‌انجامد، پزشکان بارسلونا در بیرون زمین مشغول مداوای پویل هستند.

 36. پوریا ژافره: این ها همه قسمتی از فوتبال است ، توپ قبل از اینکه به بواتنگ برسد به دستهای زاپاتا خورد. آن هم با دستهای که بالا گرفته شده بودند و داور باید خطای هند اعلام می کرد. ولی بارسا امروز مثل همیشه نبوده بیشتر به دلیل آنکه روسونری (قرمز و سیاه های میلان) می داند چگونه فشار این تیم را بدون اشتباه جذب کند.

 37. پویول پس از پانسمان سرش به زمین باز می‌گردد، پانسمانی که نصف پیشانی او را پوشانده است.

 38.  تعویض برای آث میلان، نیانگ به جای پاتزینی که در نیمه دوم خوب بازی کرد، وارد زمین شد.

 39. پاسکاری هماهنگ بازیکنان بارسلونا پشت محوطه جریمه آث میلان و ضربه خطرناک آندره اینیستا که با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 40. در بازی دیگر در استانبول و کمتر از بیست دقیقه مانده به پاین بازی گالاتاسرای موقعیت‌های خطرناک تری نسبت به شالکه دارد.

 41. پوریا ژافره: کمتر به یاد می آورم بارسلونای سالهای اخیر را حریفی این چنین کنترل کرده باشد. قطعا میلانی ها در این بازی گوسفندهای قربانی نبوده اند. آنها تا اینجای کار بیشتر به گرگهایی گرسنه شباهت دارند.

 42. خبر فوری

  گل دوم برای آث میلان

  آث میلان روی همکاری سه بازیکن جوان خود دومین گل را وارد دروازه بارسلونا کرد. پرینس بواتنگ در داخل محوظه جریمه توپ را الشعراوی سپرد و او هم با پاسی عالی سولی مونتاری را صاحب توپ کرد، مونتاری هم ضربه‌ای سر ضرب توپ را به گوشه دروازه بارسلونا فرستاد.

 43. ارتباط غنایی در میلان فوق العاده عمل کرد. دو بازیکنی که قلب زمین را برای میلان و تیم ملی غنا به خوبی روی هوا توپ را به هم رساندند و گلی استثنایی به ثمر رسید. کوین پرینس بواتنگ و سولی مونتاری که قبلا در پورتسموت انگلستان همبازی بوده اند چشم بسته می دانند که دیگری کجاست.

 44. پنج دقیقه وقت اضافه برای بازی آث میلان و بارسلونا.

 45. پایان بازی با نتیجه دو بر صفر به نفع  آث میلان، بارسلونا با این نتیجه کار سختی در بازی برگشت دارد.

 46. در دیگر بازی امشب گالاتاسرای و شالکه با نتیجه 1-1 مساوی شدند.

 47. پوریا ژافره: این قطعا نمی تواند بهترین تیم جهان باشد. مسی را در این بازی ناپیدا بود. ژاوی کم اثر و دفاع بارسا پراشتباه بازی کرد. گوشهای این تیم که همیشه در حملات حضور دارند در این بازی به ندرت در نزدیکی محوطه جریمه میلان پیدا شدند. ماسیمو آلگری مربی میلان به دنیا نشان داد چگونه بارسلونا را می توان تاکتیکی از پیش رو برداشت.

 48. در همین جا گزارش لحظه به لحظه ما به پایان می‌رسد، با گزارش مرحله برگشت بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که از پنج مارس برگزار خواهد شد. با شما خواهیم بود. شب خوش

   

نکات بازی

به روز شده: 20 فوريه 2013
 • آث میلان در هفت بازی گذشته در سری آ ایتالیا بدون شکست بوده است و شش مسابقه خانگی‌اش مقابل حریفان را با پیروزی به پایان برده است.
 • بارسلونا از یازده بازی خارج از خانه در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، هشت مسابقه را برده است.
 • آث میلان در سال‌های ۱۹۶۹، ۱۹۸۹، ۱۹۹۰،۱۹۹۳ ۱۹۹۴، ۲۰۰۳ و ۲۰۰۷ برنده جام اروپا یا لیگ قهرمانان شده است.
 • تنها رئال مادرید جام‌های قهرمانی بیشتری از روسونری‌ها به خانه برده، رئال با ۹ بار قهرمانی در اروپا پر افتخار‌ترین باشگاه اروپاست.
 • بارسلونا چهار بار قهرمان لیگ قهرمانان و یا جام اروپا شده است.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.