رایان گیگز در نهصد و نود و نهمین حضورش گل زد

به روز شده:  20:27 گرينويچ - شنبه 23 فوريه 2013 - 05 اسفند 1391
رایان گیگز

خوشحالی رایان گیگز بعد از به ثمر رساندن گل در نهصد و نود و نهمین بازیش

در بیست و هفتمین هفته از بازی‌های لیگ برتر انگلستان، منچستر یونایتد که در خانه کوئینز پارک رنجرز بازی می‌کرد توانست با پیروزی مقابل این تیم اختلافش را با منچستر سیتی، قهرمان فصل گذشته و تیم دوم جدول به ۱۵ امتیاز برساند.

گل اول این بازی رافائل دا سیلوا مدافع برزیلی منچستر یونایتد در دقیقه ۲۳ به ثمر رساند. اما گل دوم این بازی توسط ستاره ۳۹ ساله این تیم، رایان گیگز به ثمر رسید. گیگز که نهصد و نود و نهمین بازی باشگاهیش را انجام می‌داد توانست گل دوم شیاطین سرخ را بزند و نشان دهد که حضورش در این تیم هنوز اثرگذار و نتیجه بخش است.

با توجه به فاصله پانزده امتیازی منچستر یونایتد با تیم دوم جدول و اینکه یازده هفته از فصل جاری باقی مانده است به سختی می‌توان تیم دیگری را قهرمان لیگ برتر انگلستان دانست.

تیم لندنی فولام که میزبان استوک بود توانست با غلبه بر میهمان امتیازش را به ۲۳ برساند. دیمیتار برباتوف بلغار زننده گل فولام در این بازی بود.اشکان دژاگه، ملی پوش ایرانی فولام، در این بازی حضور ثابت و موثری داشت. البته خطای دست دژاگه موقعیت پنالتی را برای استوک فراهم کرد که توسط مارک شواتزر مهار شد.

آرسنال، دیگر تیم لندنی لیگ با پیروزی مقابل مهمانش استون ویلا توانست جایگاه خود را در رده پنجم جدول حفظ کند. گل اول آرسنال را سانتی کازورلای اسپانیایی در دقیقه ۶ به ثمر رساند، اما در دقیقه ۶۸ آندریاس ویمان اتریشی نتیجه را مساوی کرد تا اینکه در دقیقه ۸۵ کازورلا با به ثمر رساندن دومین گل خود در این بازی پیروزی را برای آرسنال رقم زد.

نوریچ توانست این هفته را با پیروزی مقابل اورتون به پایان برساند. این بازی ۲-۱ تمام شد. اورتون برای پیوستن به چهار تیم اول جدول باید با آرسنال و تاتنهام رقابت کند اما باخت امروز این تیم را در موضع ضعیف‌تری قرار می‌دهد.

ویگان که در خانه ردینگ مقابل این تیم بازی می‌کرد با پیروزی ۰-۳ خود را از لیست سه تیم ته جدول خارج کرد و جایش را به استون‌ویلا داد.

در بازی دیگر این هفته وست برامویچ مهمانش ساندرلند را ۲-۱ شکست داد.

در ادامه رقابت‌های این هفته، فردا منچستر سیتی میزبان چلسی خواهد بود و ساوتهمتون به زمین نیوکاسل خواهد رفت. روز دو شنبه هم وستهم با تاتنهام رقابت خواهد کرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.