آرسن ونگر: آرسنال می‌تواند نایب قهرمان لیگ شود

به روز شده:  17:03 گرينويچ - دوشنبه 25 فوريه 2013 - 07 اسفند 1391
آرسن ونگر

آرسن ونگر پس از دو شکست مقابل بلکبرن و بایرن معتقد است که می‌تواند نایب قهرمان لیگ شود.

سرمربی فرانسوی آرسنال گفته است که رسیدن به مقام دوم در لیگ برتر دور از دسترس این تیم نیست. آرسنال هفته پیش در جام حذفی مقابل بلکبرن و همچنین در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ شکست خورد.

همزمان با افزایش فشار رسانه‌ها و برخی از هواداران آرسنال، ونگر ۶۳ ساله معتقد است با وجود فاصله ۹ امتیازی بین آرسنال و منچستر سیتی و یازده بازی مانده تا پایان این فصل، این تیم می‌تواند نایب قهرمان لیگ برتر شود.

او گفته است:"جایگاه منچستر ستی در جدول آنچنان دست نیافتنی نیست، رقابت برای کسب رتبه دوم تا روز آخر ادامه خواهد داشت."

با وجود هفته ای تلخی که آرسنال با دو شکست پیاپی و حذف از دو جام پشت گذاشت، تیم لندنی موفق شد شنبه در ورزشگاه امارات دو بر یک آستون ویلا را شکست دهد و سومین پیروزی‌اش پیاپی خود را در بازی‌های اخیر لیگ برتر پس از بردن ساندرلند و استوک به دست بیاورد.

توپچی‌های لندن در حال حاضر پس از منچستر یونایتد،منچستر سیتی، چلسی و تاتنهام در رتبه پنجم جدول قرار دارند. این تیم یکشنبه هفته آینده در داربی حساس شمال لندن با تاتنهام در ورزشگاه وایت هارت لین بازی خواهد کرد.

منچستر یونایتد صدر نشین لیگ برتر، که هم اکنون ۲۱ امتیاز با آرسنال اختلاف امتیاز دارد، ۲۸ آوریل در ورزشگاه امارات میهمان آرسنال خواهد بود.

آرسن ونگر معتقد است که تیم او نه تنها می‌تواند جایگاه تاتنهام را در جدول بگیرد، بلکه قادر است جای منچستر سیتی در رده دوم جدول لیگ بنشیند:" من فکر نمی‌‌کنم ما تنها با تاتنهام رقابت می‌کنیم، به نظر من سایر جایگاه‌های بالای جدول هم برای ما دست یافتنی است. چلسی با ما یک امتیاز اختلاف دارد و حتی منچستر سیتی در دسترس است."

آرسنال از سپتامبر ۱۹۹۶ که آرسن ونگر هدایت این تیم را بر عهده گرفته، همواره یکی از چهار تیم اول لیگ برتر بوده است.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.