تراکتور حریف استقلال ده نفره نشد

به روز شده:  18:13 گرينويچ - جمعه 08 مارس 2013 - 18 اسفند 1391

در یکی از مهمترین دیدارهای این فصل لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز مقابل هم قرار گرفتند که استقلال نهایتا توانست یک بر صفر میهمانش را شکست دهد و جای خود را در صدر جدول تثبیت کند.

گل استقلال در نیمه اول روی ضربه ایستگاهی مجتبی جباری، کاپیتان استقلال به دست آمد. جباری توپی را به داخل محوطه جریمه قرمزپوشان تراکتور سازی فرستاد که جواد نکونام این توپ را در شلوغی محوطه جریمه وارد دروازه حریف کرد.

کمی بعد از این گل، آرش برهانی با محمد ایرانپوریان درگیر شد و با ضربه سر به صورت بازیکن تراکتورسازی زد که با کارت قرمز داور بازی رو به رو شد.

استقلال با اینکه تقریبا نزدیک به یک ساعت از مسابقه را ده نفره بازی کرد، اما توانست به خوبی مقابل فشارهای تراکتورسازی دوام بیاورد و بازی را با همان تک گل نکونام به پایان ببرد.

این دو تیم تا پیش از این بازی با یک امتیاز اختلاف در رده های اول و دوم قرار داشتند که تراکتور سازی با این شکست و با توجه به پیروزی سپاهان مقابل صبای قم به رده سوم سقوط کرد و جای خود را به تیم اصفهانی داد.

سه تیم اول جدول لیگ برتر در حال حاضر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

نتیجه دیدارهای دیگر هفته بیست و نهم لیگ برتر

داماش ۳- نفت آبادان ۱

مس ۰- پیکان ۰

سایپا ۲- ملوان ۲

سپاهان ۲- صبا ۰

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.