چاقوکشی کنار تشک کشتی در تهران

به روز شده:  17:07 گرينويچ - شنبه 09 مارس 2013 - 19 اسفند 1391

عکس آرشیوی مربوط به جام جهانی کشتی آزاد، مسابقه تیمهای ایران و گرجستان

در جریان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی ایران و پس از مشخص شدن فینالیست‌های چهار وزن نخست در حین درگیری لفظی، یکی از تماشاگران با چاقو به فرنگی‌کار لرستانی حمله کرد.

میلاد خسروی، کشتی‌گیر وزن ۸۴ کیلوگرم که در حال آماده شدن برای دیدارهای شانس مجدد بود توسط یکی از تماشاچیان مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه صورت مجروح شد.

مهرداد علی‌پناه، مربی تیم لرستان، به خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، گفت در حالی که خسروی مشغول نرمش کردن بالای سر یکی از تماشاگران بود با اعتراض این تماشاگر رو برو شد؛ این مسئله باعث درگیری لفظی بین آن دو شد و در نهایت تماشاگر مذکور با چاقو صورت خسروی را مجروح کرد.

آقای علی‌پناه در مورد شدت جراحت گفت: "ضربه چاقو به صورت خسروی باعث جراحت شدید او شد، طوری که دندان‌هایش از روی زخم معلوم بود."

مربی لرستان از انتقال میلاد خسروی به بیمارستان برای انجام عمل جراحی خبر داد.

بعد از این اتفاق در حالی که هیچ مامور انتظامی در سالن مسابقات حضور نداشت، حاضران در ورزشگاه ضارب را دستگیر کردند و به حراست تحویل دادند.

عارف ربطی، دبیر فدراسیون کشتی ایران، نیز در مورد این اتفاق به ایسنا گفت: "ما همیشه قصد داشته‌ایم رقابت‌ها را خودمان برگزار کنیم و بین عوامل اجرایی و تماشاگران فرقی نگذاریم، چون اعتقاد نداریم همیشه باید ماموران انتظامی بالای سر تماشاگران باشند؛ اما اتفاق امروز باعث شد که حضور ماموران نظامی را از اولویت‌های برگزاری رقابت‌ها قرار دهیم."

او در توضیح عدم حضور نیروهای انتظامی در مسابقه امروز گفت که برای شروع رقابت‌ها حضور پزشک الزامی است، نه نیروی انتظامی.

به گفته آقای ربطی این مسابقات از فردا با حضور نیرو‌های انتظامی برگزار خواهد شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.