شکست پرسپولیس بعد از یازده بازی بدون باخت

به روز شده:  21:09 گرينويچ - 10 مارس 2013 - 20 اسفند 1391

پرسپولیس بعد از یازده بازی بدون شکست به راه آهن باخت

آخرین روز از هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران، امروز یکشنبه ۲۰ اسفند، با انجام چهار بازی به پایان رسید. بعد از ۱۱ بازی بدون باخت، شکست ۱-۰ پرسپولیس از راه آهن اتفاق مهم امروز بود.

در نیمه اول بازی، پرسپولیس چند موقعیت خوب را به دست آورد که همگی را از دست داد.

اما استفاده علیرضا عظیمی از فرصت به دست آمده در دقیقه ۵۷ بازی، باعث به ثمر رسیدن تنها گل بازی برای راه‌ آهن شد.

در فرصت باقی مانده، نوری و انصاری‌فر در موقعیت گل زنی قرار گرفتند. اما با هدر رفتن این فرصت‌ها، رکورد ۱۱ بازی بدون باخت پرسپولیس در نیم فصل دوم و تحت مربیگری یحیی گل محمدی شکسته شد.

یحیی گل محمدی در مصاحبه خبری بعد از بازی، با تمجید از بازی راه آهن، عامل باخت امروز را بی‌دقتی خط حمله تیمش دانست و گفت: "اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم با اختلاف بالا پیروز می‌شدیم."

علی دایی سرمربی راه آهن، بعد از پایان بازی گفت: "ما هر دو نیمه را بد شروع کردیم، به‌ویژه نیمه اول که پرسپولیس چند موقیت خوب گلزنی را به دست آورد؛ اما در ادامه بهتر عمل کردیم و با کنترل فشار حریف توانستیم بر بازی مسلط شویم."

آقای دایی برد تیم خود را به بازیکن مصدومش، علی غلام، تقدیم کرد. علی غلام به علت مصدوم شدن در هفته گذشته، نتوانست در بازی امروز حضور یابد.

در سه بازی دیگر این هفته، گهر زاگرس ۴-۱ بازی را به فولاد خوزستان واگذار کرد، نفت تهران ۲-۱ فجر سپاسی شیراز را شکست داد و آلومینیوم هرمزگان و ذوب آهن بدون گل به نتیحه مساوی رسیدند.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.