رافائل بنیتز: فرگوسن پیش از بازی با من دست نداد

به روز شده:  15:58 گرينويچ - دوشنبه 11 مارس 2013 - 21 اسفند 1391
رافائل بنیتز

رافائل بنیتز و الکس فرگوسن از زمان مربیگری مربی اسپانیایی در لیورپول با هم اختلاف دارند

رافائل بنیتز سرمربی موقت چلسی گفته الکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد پیش از مسابقه یک چهارم نهایی جام حذفی انگلستان با او دست نداده است.

مربی اسپانیایی زمانی هم که سرمربی لیورپول بود به طور فزاینده‌ای با فرگوسن اختلاف داشت و حالا هم که به چلسی آمده این تنش ادامه دارد. این موضوع بار دیگر در مسابقه دیروز این منچستر یونایتد و چلسی در اولدترافورد آشکار شد.

بنیتز درباره اتفاق‌های پیش از بازی گفته است:"پیش از شروع بازی من منتظر فرگوسن بودم، ، من ادب دارم و می‌دانستم که آدم‌های زیادی من را می بینند، شما باید از او بپرسید، من می دانستم که چکار می کنم."

او در ادامه با انتقاد از فرگوسن گفت:" این مسئله او بوده است، من منتظرش بودم، اگر جرات دارید، از او بپرسید"

دشمنی بین بنیتز و فرگوسن به ژانویه ۲۰۰۹ و دوارن مربیگری او در لیورپول باز می‌گردد، او ادعا کرد که سرمربی اسکاتلندی منچستریونایتد از سوی فدراسیون فوتبال به طور تبعیض آمیزی حمایت می‌شود:" همه می‌دانند که من بر اساس دلیل و مدرک صحبت می‌کنم، من مواردی را عنوان می‌کنم که همه می‌توانند ببینند."

فرگوسن اخیرا پس از انتخاب بنیتز به‌عنوان سرمربی چلسی او را "مربی خوش شانس" توصیف کرد.

دو مربی بار دیگر پس از پایان مسابقه دو تیم که در آن چلسی بازی باخته در نیمه اول را ۲-۲ مساوی به پایان برد، با یکدیگر دست ندادند.

در این بازی که منچستریونایتد در حالی که با دو گل زود هنگام هرناندز و رونی در نیمه اول، دو بر صفر از چلسی پیش افتاد اما در نیمه دوم چلسی نتیجه را تغییر داد و با گل‌های ادن آزار و رامیرز بازی را ۲-۲ مساوی کرد تا بازی دو تیم یک بار دیگر در استنفورد بریج، ورزشگاه چلسی تکرار شود.

خوش شانسی منچستریونایتد

الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد بعد از تساوی مقابل چلسی گفت تیم‌ش خوش شانس است که در رقابت‌های جام حذفی باقی مانده است.

اگر منچستریونایتد بتواند در بازی تکراری این دو تیم در ورزشگاه چلسی، برنده شود، در نیمه نهایی باید با منچستر سیتی همشهری پر سر و صدایش بازی کند.

الکس فرگوسن بعد از بازی، علت عملکرد نامناسب تیم‌ش در نیمه دوم را، باخت مقابل رئال مادرید عنوان کرد:" ما خوش شانسیم که هنوز در این جام حضور داریم، ما از باخت فرار کردیم و چلسی در نیمه دوم تیم بسیار بهتری بود."

اما من نمی توانم نسبت به عملکرد تیم انتقاد کنم چرا که آنها هر کاری می توانستند در مقابل تیمی مانند رئال مادرید انجام دادند، اتفاقات آن مسابقه روی نتیجه بازی امروز تاثیر گذاشت و در این شکی نیست"

او به خستگی بازیکنان خود اشاره کرد و گفت:" اورا و رافائل، دو مدافع کناری ما خسته بودند و هافبک‌های ما انرژی کافی نداشتند."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.