نتایج قرعه کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

به روز شده:  16:09 گرينويچ - جمعه 15 مارس 2013 - 25 اسفند 1391

نتیجه قرعه کشی بازی‌های دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امروز، جمعه ۱۵ مارس (۲۵ اسفند) مشخص شد.

بارسلونا، قهرمان چهار دوره لیگ مقابل پاری سن‌ژرمن بازی خواهد کرد. آخرین حضور حریف فرانسوی بارسا در یک چهارم نهایی به سال ۱۹۹۵ بر می‌گردد که این تیم با شکست مقابل آث میلان در دور نیمه نهایی حذف شد.

رئال مادرید مقابل گالاتاسرای ترکیه بازی خواهد کرد. در این بازی دراگبا که پیشتر برای چلسی بازی می‌کرد مقابل مربی سابقش خواهد ایستاد؛ با شناختی که مورینیو از دراگبا دارد، او را خطری برای برنده شدن و صعود میلان به دور بعدی به حساب می‌آورد.

مالاگا بورسیا دورتموند
رئال مادرید گالاتاسرای
پاری سن‌ژرمن بارسلونا
بایرن مونیخ یوونتوس

بایرن مونیخ مقابل یوونتوسی قرار می‌گیرد که تا به اینجای بازی‌ها هیچ باختی را تجربه نکرده است. مونیخ در فصل گذشته با شکست مقابل چلسی مقام دوم لیگ را به دست آورد و در بازی‌های مقدماتی این فصل با یک گل خارج خانه بیشتر که به آرسنال زد به یک چهارم نهایی راه پیدا کرد.

بورسیا دورتموند، تیم بدون شکست دیگر لیگ، به شهر ساحلی مالاگا در جنوب اسپانیا سفر خواهد کرد تا مقابل تیم این شهر بازی کند. این بازی شروع کننده دور رفت بازی‌های یک چهارم نهایی خواهد بود.

بعد از رقابت‌های ۶-۱۹۹۵، این اولین سالی است که هیچ تیمی از لیگ برتر انگلستان به دور یک چهارم نهایی صعود نکرده است.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.