غیبت مربی پرسپولیس در تمرین امروز

به روز شده:  20:38 گرينويچ - شنبه 16 مارس 2013 - 26 اسفند 1391
یحیی گل‌محمدی

تیم فوتبال پرسپولیس، بعد از تساوی ۲-۲ مقابل مس کرمان، امروز شنبه ۲۶ اسفند تمرین خود را در غیاب یحیی گل‌محمدی، سرمربی، و هادی نوروزی، محسن بنگر و مهرداد پولادی در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علت غیبت بنگر و نوروزی، احضار ایشان به کمیته انضباطی به دلیل اعتراض به نیمکت نشینی و غیبت نوروزی در تمرین تیم، پیش از بازی با مس بوده است.

این خبرگزاری همچنین دلیل حضور نداشتن گل‌محمدی در تمرین امروز را قهر سر مربی به دلیل "برخی از انتقادات و ناراحتی از بازیکنان" اعلام کرده است.

اما کمی بعدتر فارس به نقل از مدیر عامل پرسپولیس نوشت که غیبت گل محمدی در تمرین امروز قبلا با مدیر عامل هماهنگ شده بوده است.

محمد رویانیان گفته است که از گل محمدی "با قدرت" حمایت می‌کند و به جدایی او از پرسپولیس فکر نمی‌کند.

همین خبرگزاری در خبر دیگری در مورد غیبت سرمربی، به نقل از مجتبی حسینی، مربی پرسپولیس، نوشت: "این خبر فقط شایعه است، یحیی امروز کار داشت و به همین خاطر در تمرینات حضور پیدا نکرد."

خبر گزاری دانشجویان اما در مورد "شایعه استعفا"ی سرمربی پرسپولیس با او گفت و گو کرده است؛ آقای گل محمدی در این مصاحبه گفته است که "مشکل خاصی" وجود نداشته است و به خاطر "جوی" که به وجود آورده بودند کمی ناراحت بوده.

آقای گل‌محمدی که در این مصاحبه با اشاره به موفقیت‌های شاگردانش و فشاری که تحمل می‌کنند در مورد آینده تیم ابراز امیدواری کرده، گفت: "فکر می‌کنم در این مقطع، حمایت از انتقاد تند بهتر است."

سرمربی پرسپولیس در مورد غیبتش در تمرین امروز گفت: "یک مشکل شخصی داشتم، ضمن اینکه ناراحتی کوچکی هم به وجود آمده بود که رفع شد."

گل محمدی در جواب به سوالی پیرامون کلیک خداحافظی مهدوی کیا گفت: "نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم."

فارس در خبری که بعدا منتشر کرد، غیبت‌ گل‌محمدی را نشانه قهر او پس از "ناراحتی برخی بازیکنان و صجبت‌های انتقادی مدیر عامل" بعد از بازی مس دانست و خبر داد که گل‌محمدی به اطلاع مسئولان باشگاه رسانده است که "شایددیگر در کنار قرمز پوشان نباشد".

این خبرگزاری از دیدار رویانیان و مسئولان باشگاه در یک محفل خصوصی با گل محمدی خبر داد، دیداری که سر مربی را متقاعد کرده تا قهر را کنار بگذارد و در تمرینات تیم شرکت کند.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.