سعید سلامت سرمربی صنعت نفت آبادان شد

به روز شده:  16:35 گرينويچ - پنج شنبه 21 مارس 2013 - 01 فروردین 1392
سعید سلامت

سعید سلامت با سابقه بازی در تیم صنعت نفت، دارای مدرک مربیگری A آسیاست

بعد از باخت سه بر هیچ صنعت نفت آبادان به سایپا و برکناری علیرضا فیروزی، سعید سلامت سرمربی این تیم شد.

آقای سلامت تمرین با تیم را روز چهارم فروردین شروع خواهد کرد.

سعید سلامت که مدرک مربیگری A آسیا را دارد از بازیکنان سابق نفت آبادان بوده است و در حال حاضر مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تربیت بدنی است.

پیش از انتصاب سعید سلامت به سرمربیگری، وب‌سایت باشگاه صنعت نفت آبادان به نقل از مسعود رضائیان، عضو هیات مدیره نوشت: "مشاهده می‌شد تیم ما با وجود شایستگی مربیانش در وضعیت مناسبی قرار ندارد."

او در ادامه در انتقاد از مربیگری فیروزی، مربی سابق تیم، گفت که تیم صنعت نفت از "فشار بالای تمرینات" آسیب دیده است.

اگرچه وب‌سایت باشگاه روز یکشنبه‌، ۲۷ اسفند، دلیل برکناری آقای فیروزی را " نتایج ضعیف و عدم صدور کارت ایشان از سوی سازمان لیگ برتر" عنوان کرد، اما ناصر گودرزی، مدیر عامل باشگاه از "مشکلاتی" صحبت کرد که بعد از مخالفت فیروزی با اضافه شدن عبدالله ویسی به عنوان مدیر فنی بوجود آمد.

نفت آبادان در پایان هفته سی‌ام لیگ برتر ایران با نوزده امتیاز در رده هفدهم قرار دارد و با توجه به چهار هفته باقی مانده تا آخر فصل بعید به نظر می‌رسد از جمع تیم‌های سقوط کننده خارج شود.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.