احتمال تعویق مسابقه ایرلند شمالی و روسیه بعلت بارش برف شدید

به روز شده:  13:41 گرينويچ - جمعه 22 مارس 2013 - 02 فروردین 1392

دیدار ایرلند شمالی با روسیه در رقابتهای انتخابی جام جهانی که قرار بود امروز جمعه، دوم فروردین در وینزور پارک بلفاست برگزار شود به علت بارش برف شدید ممکن است به تعویق بیفتد.

بازرسی از زمین استادیوم اکنون در بلفاست آغاز شده است اما بازرسان هنوز تایید نکرده اند آیا زمین برای برگزاری مسابقه در ساعت ۱۹:۴۵ به وقت گرینویچ مناسب خواهد بود یا نه.

در حال حاضر کارکنان استادیوم همراه با افراد داوطلب و کارمندان شهرداری سرگرم پاکسازی و پاشیدن سنگریزه روی زمین استادیوم هستند.

این ورزشگاه واقع در جنوب بلفاست، از نظر امکانات از ضعیفترین ورزشگاه های اروپاست و به همین دلیل امکان مقابله با شرایط بد جوی ندارد.

در صورتی که مسابقه لغو شود برگزاری آن به فردا، شنبه موکول خواهد شد.

اما از آنجایی که بارش برف بیشتر در طول ۲۴ ساعت آینده پیش بینی شده است، احتمال به تعویق افتادن مسابقات فوتبال در روزهای شنبه و یکشنبه نیز زیاد است.

بارش برف شدید طی دو روز گذشته، بسیاری از شهرهای بریتانیا را تحت تاثیر قرار داده و بر اساس گزارش ها شرایط جوی از این هم بدتر خواهد شد.

در شهر دانکستر نیز برگزاری مسابقه اسب دوانی با احتمال تعویق مواجه بود، اما پس از سه نوبت بازرسی قرار است مسابقه طبق برنامه پیش رود.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.