مانچینی می‌خواهد فصل آینده صدرنشین جدول شود

با وجود برد منچستر سیتی در داربی منچستر، روبرتو مانچینی، سرمربی این تیم می‌گوید در فصل آینده صدرنشین لیگ برتر انگلستان خواهد شد.

منچسترسیتی در داربی شهر منچستر، دوشنبه شب ۸ آوریل، موفق شد با نتیجه دو بر یک برابر منچستر یونایتد به پیروزی برسد. به این ترتیب اختلاف امتیازش با یونایتد که در صدر جدول است به ۱۲ امتیاز کاهش یافته است.

منچستر سیتی که سال گذشته، همین موقع صدر نشین جدول بود، در این فصل نتوانسته است امتیار لازم را کسب کند.

مانچینی در اینباره گفت: "ما می دانیم که در فصل آینده عنوان قهرمانی از آن ماست اما در این فصل اشتباهات زیادی کردیم."

منچستر سیتی این برد را مدیون سرخیو آگوئرو است که به عنوان بازیکن تعویضی در دقیقه ۷۱ وارد بازی شد.

این مهاجم آرژانتینی تنها هفت دقیقه بعد از ورود خود به بازی موفق شد با حرکاتی انفرادی و ظریف گل سه امتیازی و حساس تیمش را به ثمر برساند.

Image caption منچستر یونایتد با ۷۷ امتیاز همچنان در صدر است. منچسترسیتی با ۶۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

منچستر یونایتد پس از دریافت این گل به بازی هجومی روی آورد، اما حملات این تیم با عملکرد خوب مدافعان سیتی خنثی شد و این تیم نتوانست گل تساوی را به ثمر برساند.

با این حال، سرالکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد در گفتگو با رسانه ها به تمجید از عملکرد خارق العاده روبین فان پرسی مقابل سیتی پرداخته است.

این درحالی است که فان پرسی دراین بازی موفق به گلزنی نشد. اما این ستاره هلندی در این بازی پاس تنها گل تیمش را به هم تیمی اش داد.

فرگوسن در پایان بازی دوشنبه شب اولدترافورد خطاب به رسانه ها گفت: "این بازی نکات مثبت زیادی برای ما داشت. مدارک حاکی از آن است که تیم ما در شرایط خوبی است و هیچ گله‌ای از این بابت ندارم. به نظر من فان پرسی در این بازی واقعا خوب کار کرد."

در جدول رده‌بندی منچستر یونایتد با ۷۷ امتیاز همچنان در صدر است. منچسترسیتی با ۶۵ امتیاز و چلسی با ۵۸ امتیاز به ترتیب رده‌های دوم و سوم جای دارند.