شکست استقلال مقابل الهلال در آزادی

Image caption استقلال در حضور بیش از هفتاد هزار هوادار در ورزشگاه آزادی یک بر صفر از الهلال شکست خورد.

استقلال تهران در مسابقه برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر مقابل الهلال عربستان در ورزشگاه آزادی تهران شکست خورد.

آبی پوشان استقلال که در بازی رفت در ریاض موفق شده بودند الهلال را دو بریک شکست دهند، در ده دقیقه شروع مسابقه روی ارسال‌های خسرو حیدری و همین طور علی حمودی از دو جناح صاحب موقعیت‌هایی شدند ولی هیچ کدام از این فرصت‌ها خطر جدی گلزنی نبود.

در ادامه مسابقه الهلال با در اختیار گرفتن میانه زمین حملات محتلفی را روی دروازه استقلال انجام داد و روی یکی از همین موقعیت‌ها تک گل این بازی را وارد دروازه استقلال کرد.

نواف العابد در دقیقه ۳۵ روی اشتباه جواد نکونام، توپ را از گوشه محوطه شش قدم استقلال وارد دروازه مهدی رحمتی دروازه‌بان این تیم کرد.

نیمه اول بازی با نتیجه یک بر صفر به نفع الهلال به پایان رسید.

استقلال نیمه دوم را با دو تعویض آغاز کرد؛ هاشم بیک زاده و ایمان موسوی. تیم دوم لیگ برتر ایران با این دو تعویض نفوذهای خوبی روی دروازه الهلال صورت داد ولی نتوانست به گل برسد.

در نیمه دوم استقلال با اصرار به سانتر از جناح چپ بارها توپ ها روی دروازه الهلال فرستاد که نتیجه‌ای برای این تیم نداشت.

برخی از هواداران استقلال که امید داشتند که این تیم مانند بازی رفت بتواند گل خورده را جبران کند و در نهایت پیروز این بازی شود ولی این اتفاق تا انتهای مسابقه رخ نداد و الهلال توانست بازی را کنترل کند.

استقلال با وجود باخت مقابل الهلال صدرنشین گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا باقی ماند. چهارشنبه در دیگر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تراکتور سازی در تبریز با الشباب و سپاهان با الاهلی بازی خواهد کرد.