پرسپولیس-هامبورگ؛ بازی خداحافظی مهدوی کیا

Image caption بنا به گفته مسوولان باشگاه پرسپولیس مهدوی کیا در بازی مقابل هامبورگ از فوتبال خداحافظی خواهد کرد

مهدی مهدوی کیا در بازی بین تیم های پرسپولیس و هامبورگ از فوتبال خداحافظی خواهد کرد، پیش از این قرار بود این بازیکن در فینال جام حذفی بین پرسپولیس و سپاهان با دنیای فوتبال خداحافظی کند.

حسین فدامالکی رئیس هئیت مدیره باشگاه پرسپولیس در گفتگویی درباره این تصمیم گفته است: "براساس مذاکرات انجام شده، قرارداد برگزاری دیدار خداحافظی با شکوه و بیادماندنی مهدی مهدوی‌کیا با بازی پرسپولیس و هامبورگ بین باشگاه پرسپولیس و صندوق حمایت از قهرمانان و ورزشکاران به امضا رسید. خوشبختانه این قرارداد نهایی شده و امیدواریم یک بازی خداحافظی در شان این اسطوره اخلاق فوتبال کشور برگزار شود."

از سوی دیگر یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم که گروهی نحوه برخورد او با مهدوی کیا را علت اصلی تصمیم بازیکن پیشین هامبورگ بر خداحافظی از فوتبال می دانند، با تایید خبر لغو بازی خداحافظی مهدوی کیا گفته است: "مهدی شان و شخصیت بالایی دارد و همه از این موضوع مطلع هستند. بعد از مشورتی که داشتیم به این نتیجه رسیدیم که پنج دقیقه بازی در شان خداحافظی مهدوی کیا نیست و باید بازی بزرگتری را برای وی در نظر بگیریم. باشگاه مقدمات لازم برای بازی با هامبورگ را فراهم کرده و قرار است مهدوی کیا در دیدار برابر هامبورگ از فوتبال خداحافظی کند."

بر اساس اعلام روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی باشگاه هامبورگ برای حضور در ایران و همچنین انجام بازی خداحافظی مهدوی کیا باعث لغو مراسم خداحافظی این بازیکن در فینال جام حذفی شد.

قرار است در روزهای آینده تاریخ دقیق و تعداد تیم‌های حاضر در این مسابقات چند جانبه اعلام شود.