مهدوی کیا: از خداحافظی علی کریمی از فوتبال خبر نداشتم

Image caption مهدوی کیا در حالی که اشک می ریخت، از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

مهدی مهدوی کیا، کاپیتان سابق پرسپولیس که دیروز (یکشنبه پانزدهم اردیبهشت) برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد ضمن ابراز بی خبری از تصمیم علی کریمی گفت که بدترین حالت ممکن برای پرسپولیس رقم خورده است.

مهدوی‌کیا در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: "به خاطر هواداران پرسپولیس دوست داشتم با دادن جام قهرمانی به آنها فصل را به پایان برسانم که این اتفاق نیفتاد. حال دیگر حرفی باقی نمانده جز تشکر از مردم و خداحافظ."

او درباره خداحافظی علی کریمی از فوتبال گفت: "بعد از بازی وقت نشد با علی صحبت کنم و من هم به طور ناگهانی متوجه تصمیم او شدم."

در همین حال یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس نیز ضمن ابراز بی خبری از خداحافظی ناگهانی علی کریمی از فوتبال گفته است: "کریمی بر اساس نظر شخصی ‌اش چنین تصمیمی گرفته است و علت آن را نمی‌دانم. البته شاید عصبانی بوده و چیزی گفته است اما همان طوری که گفتم من اطلاعی از این موضوع نداشتم."

او همچنین درباره انتقادهای زیادی که در ساعات گذشته به او و تصمیم‌هایش در دیدار نهایی جام حذفی وارد شده به ایسنا گفته است: "اگر امشب در برنامه ۹۰ به من زمان داده شود، درباره بازی با سپاهان و حرف و حدیث‌هایی که پس از این باخت مطرح شد صحبت خواهم کرد."

اما سرمربی پرسپولیس در عین حال گفته است که "حرفی از استعفا نمی‌زند".

روز گذشته، یکشنبه پانزدهم اردیبهشت، پس از شکست پرسپولیس در فینال جام حذفی مقابل سپاهان، علی کریمی خبر خداحافظی اش از فوتبال را اعلام کرد.

مهدی مهدوی کیا نیز که قرار بود قبل از شروع فینال جام حذفی چند دقیقه نمایشی برای پرسپولیس بازی کند و از دنیای فوتبال خداحافظی کند، در دیدار برابر سپاهان و در وقت های اضافه پنج دقیقه پایانی را برای این تیم به میدان آمد.

پس از آنکه پرسپولیس بازنده این دیدار شد، مهدوی کیا در حالی که اشک می ریخت، چهارگوشه زمین را بوسید و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

مطالب مرتبط