مدیر اجرایی آرسنال: آرسن ونگر می‌ماند

Image caption آرسن ونگر از سال 1996 هدایت آرسنال را بر عهده دارد

ایوان گازیدیس مدیر اجرایی آرسنال،باور دارد که آرسن ونگر "برای مدت طولانی" در این تیم خواهد ماند.

ونگر ۶۳ ساله آخرین سال از قراردادش فعلی‌اش را در آرسنال می‌گذارند، اما مدیران این تیم معتقدند که او قرارداد تازه‌ای برای ادامه همکاری با این تیم امضاء خواهد کرد.

گازیدیس گفته است:"ما یک مربی بی نظیر داریم و امیدوار هستیم که او کاری را که برای مدت طولانی در این تیم انجام داده، ادامه دهد، من فکر می‌کنم او این کار را خواهد کرد."

"مذاکرات پشت درهای بسته انجام خواهد شد و زمانی که وقت آن برسد، ما خبر قرارداد جدید را اعلام خواهیم کرد."

ونگر به همراه آرسنال موفق شد برای هفدهمین فصل متوالی سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. اما این باشگاه از سال ۲۰۰۵ که قهرمان جام حذفی انگلستان شد، در کسب جام موفق نبوده است.

آرسنال در فصل گذشته عملکرد ضعیفی در رقابت‌های مختلف داشت. این تیم با شکست مقابل تیم دسته دومی بردفورد از رقابت‌های جام اتحادیه انگلستان کنار رفت و در جام حذفی هم با مغلوب شدن مقابل بلکبرن نتوانست به مرحله بعدی راه پیدا کند.

توپچی های لندن همچنین با باخت در بازی رفت مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا از این رقابت ها هم حذف شدند. اما با وجود شکست در بازی رفت، آرسنال در مسابقه برگشت توانست دو بر صفر این تیم را شکست دهد ولی در نهایت از این مسابقات هم حذف شد.

با این حال گازیدس مطمئن است که آرسنال بار دیگر می تواند با ونگر صاحب جام شود.

او گفته است:"ما رابطه فوق العاده‌ای با یکدیگر داریم و رابطه او با هئیت مدیره هم بسیار خوب است. همه ما در هئیت مدیره مطمئین هستیم که آرسن ونگر بهترین گزینه برای هدایت آرسنال است."

مدیر اجرای آرسنال گفته است:" ما می خواهیم آرسنال در بالاترین سطح فوتبال با سایر باشگاه‌ها رقابت کند و این به این معنای رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان است."