محمود احمدی نژاد از تمرین تیم ملی فوتبال ایران دیدار کرد

Image caption محمود احمدی‌نژاد برای گفتن "خسته نباشید" به تیم ملی فوتبال سر زد

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور ایران، امروز، شنبه ۱۸ خرداد، با حضور در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی به تمرین تیم ملی فوتبال ایران سر زد و با مربی و بازیکنان این تیم گفت و گو کرد.

محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان، حمید سجادی معاون وزیر، علی کفاشیان و مهدی محمد نبی رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال، افتخاری رییس کمیته فوتسال و توفیق کابلی مدیر ورزشگاه آزادی همراهان آقای احمدی‌نژاد در این دیدار بودند.

به گزارش مهر آقای احمدی نژاد با اشاره به این که تمام بازی ایران و قطر را تماشا کرده است گفت: " آمدم تا به شما خسته نباشید بگویم و تشکر کنم از بازی خوبی که برابر قطر انجام دادید. همانطور که کارلوس کی‌‎روش و جواد نکونام هم گفتند بازی سختی را برابر قطر پشت سر گذاشتید اما با غیرت و همبستگی کم نظیر در طول ۹۰ دقیقه سرتر از حریف بودید."

به گزارش ایرنا رئیس جمهور ایران با پیشنهاد بازیکنان تیم ملی برای برگزاری بازی خداحافظی برای بازیکنان سابق تیم ملی موافقت کرد.

بر اساس صحبت‌های امروز بین آقای احمدی‌نژاد و بازیکنان تیم ملی، قرار شد بعد از بازی ایران و کره، بازی خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا، علی دایی، کریم باقری و خداداد عزیزی، بین تیم ملی ایران و تیم ملی سابق، انجام شود.

محمد عباسی، وزیر وررش در جریان این دیدار از اختصاص مبلغ ۱۵ میلیون تومان به اعضای تیم ملی به عنوان پاداش برد مقابل قطر خبر داد و گفت که این پول به حساب فدراسیون واریز شده است.

تیم ملی فوتبال ایران روز سه شنبه، ۲۱ خرداد، در ورزشگاه آزادی و در جریان بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل میزبان تیم ملی فوتبال لبنان خواهد بود.