اعضای تیم ملی ایران در کره جنوبی رای دادند

اعضای تیم ملی فوتبال ایران به همراه کادر فنی که اکنون در چارچوب بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ در کره جنوبی به سر می‌برند، صبح امروز در محل هتل، به کاندیدای مورد نظر خود در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، رای دادند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، پیش از سفر ملی پوشان به کره جنوبی، هماهنگی های لازم برای تعبیه صندوق رای در شهر اولسان انجام شده بود و سفارت ایران در سئول نیز در این زمینه اقدام کرده بود.

سفارت ایران ضمن اعزام ناظر از سئول برای نظارت بر رای گیری ملی پوشان، از فدراسیون فوتبال نیز مهدی محمد نبی، محمدحسین حمیسی، مهدی خراطی و هوشنگ مقدس را به عنوان ناظران ویژه معرفی کرد تا این بازیکنان که با برنامه فشرده خود امکان سفر به سئول را ندارند، بتوانند رای خود را به صندوق بیاندازند.

اعضای تیم ملی سرگرم آماده سازی خود برای مسابقه مهم روز سه شنبه ۲۱ خرداد، با کره جنوبی هستند.

بعد از برد کره جنوبی مقابل ازبکستان و پیروزی ایران برابر لبنان، کره جنوبی با ۱۴ امتیاز از ۷ بازی صدرنشین جدول گروه است و ایران با ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

دو تیم اول هر گروه مستقیم به جام جهانی راه خواهند یافت و برنده مسابقه بین تیم‌های سوم دو گروه در بازی پلی‌آف (رفت و برگشت) با تیم پنجم آمریکای جنوبی مسابقه خواهد داد.

مطالب مرتبط