ذوب آهن به ماندن در لیگ برتر امیدوار شد

Image caption تیم ذوب آهن از زمان آغاز لیگ برتر در سال 1380 همواره در این رقابت‌ها حضور داشته است

ذوب آهن با پیروزی پر گل چهار بر یک مقابل پاس همدان در بازی رفت مرحله پلی آف به ماندن در لیگ برتر فوتبال ایران امیدوار ماند.

تیم ذوب آهن که تنها ده روز پیش با آوردن محمود یاوری به جای فرهاد کاظمی سرمربی خود را عوض کرده بود، خیلی زود و در دقیقه یک بازی توسط سپهر حیدری به گل رسید.

چهار دقیقه بعد اسماعیل فرهادی بازیکن ذوب آهن نتیجه بازی را دو بر صفر کرد، بازیکنان پاس همدان پس از شوک اولیه بازی، با حملات محتلف سعی کردند گل‌های خورده را جبران کنند.

محسن بیاتی نیا در دقیقه ۴۵ بازی بر خلاف جریان مسابقه گل سوم را هم برای ذوب آهن وارد دروازه پاس کرد تا نتیجه این مسابقه در پایان نیمه اول سه بر صفر به سود تیم میزبان شود.

ذوب آهن نیمه دوم را مثل نیمه نخست تهاجمی آغاز کرد، اسماعیل فرهادی در دقیقه ۵۸ گل دوم خود در این بازی و گل چهارم ذوب آهن را وارد دروازه پاس کرد.

پس از زدن گل چهارم ذوب آهن بیشتر سعی در حفظ نتیجه داشت و همین باعث شد پاس در دقیقه ۷۱ توسط محسن ربیع خواه یکی از گل‌های خورده را جبران کند.

در دقیقه ۹۲ وحید علی آبادی از روی نقطه پنالتی گل دوم پاس را وارد دروازه ذوب آهن کرد تا این تیم اندکی به صعود به لیگ برتر امیدوار بماند.

بازی برگشت دو تیم روزی ۵ تیر در همدان برگزار خواهد شد و برنده دو بازی رفت و برگشت به سیزدهمین دوره لیگ برتر ایران صعود خواهد کرد.