توافق رئال مادرید با مالاگا بر سر انتقال ایسکو

Image caption ایسکو فصل گذشته در چهل و پنج بازی برای مالاگا ۱۲ گل برای این تیم به ثمر رساند.

ایسکو، ستاره جوان مالاگا، که منچسترسیتی هم تصمیم به استفاده از او را داشت، فصل آینده در رئال مادرید بازی خواهد کرد.

دو باشگاه رئال مادرید و مالاگا بر سر انتقال ایسکو به توافق رسیده‌اند؛ رئال مادرید در ازای به خدمت گرفتن هافبک تکنیکی اسپانیا ۲۷ میلیون یورو به مالاگا پرداخت کرده است.

باشگاه منچستر سیتی که به تازگی مربی سابق مالاگا یعنی مانوئل پلگرینی را به خدمت گرفته، خواهان استفاده از ایسکو بود ولی در نهایت این رئال مادرید بود که توانست او را به سانیاگو برنابئو ببرد.

ایسکو که به تازگی به همراه تیم زیر ۲۱ ساله‌های اسپانیا قهرمان اروپا شده، روز ۳ ژوئیه برای معاینات پزشکی به مادرید خواهد رفت.

او اولین بازیکنی است که کارلو آنجلوتی، مربی جدید رئال مادرید، به خدمت می‌گیرد.

ایسکو را در سال ۲۰۱۱ مانوئل پلگرینی از ویارئال به مالاگا آورد. او پیش از این گفته بود که قصد دارد فصل آینده را هم زیر نظر "پدر فوتبالی‌اش" به فوتبال ادامه دهد.

ایسکو در ابتدای سال جدید میلادی با مالاگا قراردادی امضای کرد که در آن بندی برای فروش این بازیکن گنجانده شده بود که بر اساس آن، تیم متقاضی بایست ۳۵ میلیون یورو برای خرید او به مالاگا پرداخت می‌کرد.

کارلو آنجلوتی، سرمربی رئال مادرید، در کنفراس خبری معارفه خود در روز چهارشنبه درباره او گفته بود:" بر اساس چیزی که من از بازی او دیدم، مشخص است که او کیفیت بالایی دارد."

"تیم زیر ۲۱ سال اسپانیا بازیکن مستعد زیادی دارد که ایسکو یکی از آنهاست. او می‌تواند برای هر تیمی در جهان بازی کند. در نتیجه برای مادرید هم می تواند به میدان برود."

ایسکو با نام کامل فرانسیسکو رومن آلارکون در مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا در اسرائیل، در پنج بازی، سه گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رساند و با این تیم قهرمان اروپا شد. او همچنین تجربه بازی برای تیم بزرگسالان اسپانیا را هم دارد.