مجتبی جباری بازیکن استقلال، به سپاهان پیوست

Image caption مجتبی جباری 9 سال در تیم استقلال بازی کرد

مجتبی جباری هافبک ملی‌پوش باشگاه استقلال، پس از ۹ سال بازی برای آبی پوشان پایتخت به سپاهان اصفهان پیوست.

جباری در مصاحبه‌ای از وضعیت مالی باشگاه استقلال و عدم توجه مسئولان دولتی و هیئت مدیره باشگاه به مسایل بازیکنان انتقاد کرد.

باشگاه استقلال هم در واکنش به این انتقاد‌‌ها، نام او را از فهرست بازیکنان استقلال خارج و اعلام کرد قرار داد او را برای فصل آینده تمدید نخواهد کرد.

در انتهای این بیانیه آمده بود: "کادر فنی مجرب استقلال مجتبی جباری را به دلیل رفتار غیر حرفه ای و ادبیاتی غلط و با کمال احترام از لیست کنار گذاشت و ایشان می‌تواند به هر تیمی که دوست دارد نقل مکان کند و تیمش را معرفی کند."

مجتبی جباری در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا درباره رفتنش به سپاهان گفته است: "باشگاه استقلال در واقع با بیانیه‌ای که منتشر کرد، نام من را از فهرست بازیکنان تیمش برای فصل بعد خارج کرد، آن هم با بیانیه‌ای که بیشترین توهین‌ها را متوجه من کرده بود. به هر حال من بازیکنی بودم که ۹ سال برای این تیم بازی کردم و حتی در مقاطعی بازوبند کاپیتانی را بسته بودم. اما با توهین هایی که در آن بیانیه شد، آنها قصد داشتند من را مقابل هواداران قرار دهند."

هافبک پیشین تیم استقلال درباره بیانیه‌ای که باشگاه علیه او منتشر کرده بود، گفته است: "متاسفانه آنها با انتشار آن بیانیه خواستند ذهن‌ها را منحرف کنند و من را مقابل هواداران قرار دهند. بعد از انتشار آن بیانیه دو هفته‌ صبر کردم تا آنها به خاطر توهین‌هایشان از من عذرخواهی کنند، اما این اتفاق نیفتاد و استقلال بدون این که با من تماسی بگیرد اردویش را در اوکراین آغاز کرد."

در مقابل علی فتح الله زاده، مدیر عامل باشگاه استقلال پس از انتشار خبر پیوستن جباری به سپاهان، گفته است: "استقلال هیچ وقت روی یک بازیکن بسته نمی‌شود. شاید اصلا ما جباری را می‌گرفتیم و رباط پاره می‌کرد، آن‌وقت باید چه‌کار می‌کردیم؟ ما حتما طوری تیم را می‌بندیم که به یک بازیکن وصل نباشد. خوشحالم که جباری به تیم خوبی رفته است. سپاهان می‌تواند باعث پیشرفت او شود."