لیورپول پیشنهاد آرسنال برای جذب سوارز را رد کرد

باشگاه لیورپول ضمن تاکید بر این که "لوییز سوارز فروشی نیست"، پیشنهاد ۳۰ میلیون پوندی آرسنال برای خرید این مهاجم را رد کرد.

سوارز در ماه مه گفت بود که "زمان مناسبی برای تغییر و تحول فرا رسیده است". او همچنین گفته بود که جواب رد دادن به رئال مادرید "کار دشواری" است.

از آن به بعد گمانه زنی ها در مورد انتقال سوارز در میان محافل ورزشی و رسانه ها شروع شد.

از طرفی گفته می شد که رئال مادرید شدیدا خواهان جذب این مهاجم اروگوئه ای است، اما از طرف دیگر لیورپول تاکید کرده بود که "سوارز فروشی نیست".

البته این باشگاه در حال حاضر از هر گونه اظهار نظری در مورد پیشنهاد آرسنال خودداری کرده است.

با این حال گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه پیشنهادی از سوی آرسنال مطرح شده که فورا از سوی لیورپول رد شده است.

گفته می شود چلسی نیز مایل به جذب سوارز است، اما از آنجایی که آرسن ونگر، سر مربی این تیم سرگرم مراحل نهایی انعقاد قرارداد با گونزالو هیگواین، بازیکن رئال مادرید است، باید صبر کرد و دید با وجود این شرایط، آرسنال تا چه حد بر پیشنهاد خود اصرار می ورزد.

از آنجا که لیورپول راضی شد فرناندو تورس را با قراردادی ۵۰ میلیون پوندی در ژانویه ۲۰۱۱ به چلسی بفروشد، گفته می شود رئال مادرید می تواند با پیشنهادی به حداقل این میزان، لیورپول را برای فروش سوارز وسوسه کند.

در هر حال برندن راجرز، سر مربی لیورپول از وضعیت سوارز نگران نیست و این مهاجم نیز مستقیما به باشگاه چیزی نگفته است که نشان دهد مایل به ترک تیم است.

مسئولان لیورپول همواره اصرار ورزیده اند که هیچ علاقه ای به فروش سوارز ندارند و گفته اند که حتی اگر خودش هم بخواهد باشگاه را ترک کند، آنها در فروش او عجله ای نمی کنند و منتظر بالاترین قیمت از سوی خریداران می مانند.

سوارز بعد از بازی برای اوروگوئه در چارچوب جام کنفدراسیون ها در برزیل، در حال استراحت است.

او قرار است در پایان این ماه به باشگاه لیورپول بازگردد و تا آن زمان آینده حرفه ای او روشن خواهد شد.

سوارز هم اکنون برای گاز گرفتن بازوی برانیسلاو ایوانووچ، بازیکن چلسی در ماه آپریل از شرکت در ۱۰ بازی محروم است.

او تاکنون در چهار بازی شرکت نکرده است و این بدان معناست که از ۶ بازی اول فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ نیز محروم خواهد ماند.

مطالب مرتبط