دیوید مویز در منچستر یونایتد؛ اولین بازی، اولین شکست

تیم فوتبال منچستر یونایتد در نخستین بازی خود با سرمربی‌گری دیوید مویز، با نتیجه یک بر صفر از تیم ستارگان سینگا تایلند شکست خورد.

این دیدار شب گذشته (شنبه ۱۳ ژوئیه) در ورزشگاه راجامانگالای بانکوک برگزار شد و تیراتپ وینوتای موفق شد تنها گل مسابقه را در دقیقه ۵۰ به ثمر برساند.

وینوتای یک باردیگر در دقیقه ۳۳، از غفلت مدافعین و پاس بلند هم‌تیمی خود نهایت استفاده را برده و در موقعیت تک به تک قرار گرفته بود، ولی شوت او با واکنش به موقع بن آموس به بیرون رفت.

دیوید مویز، جانشین سر الکس فرگوسن که از اول ماه ژوئیه رسما کار خود را با منچستر یونایند آغاز کرد در پایان بازی گفت: "از این بازی نتیجه جالبی نگرفتیم، اما این مسابقه ای نبود که برای پیروزی آن بخواهیم نهایت تلاشمان را بکنیم. این بازی بود برای دست گرمی بازی هایی که می خواهیم در آن پیروز شویم."

ویلفرد زاها که فصل پیش از کریستال پالاس به منچستر یونایتد انتقال یافت و ادنال جانوزاج ۱۸ ساله نیز از سوی مویز برای این بازی انتخاب شدند. این اولین بازی آنها برای منچستر یونایتد بود.

در غیاب وین رونی که برای معالجه مصدومیت خود به بریتانیا بازگشت و همینطور نبود خاویر هرناندز، رابین فان پرسی و نانی، این بهترین فرصت برای جوانان تازه وارد بود تا بتوانند خودنمایی کنند.

مویز در این باره گفت: "ویلفرد بازی خوبی ارائه داد. از او خواستم به اینجا بیاید تا فرصتی به او بدهم. این اولین باری بود که با او کار می کردم و از نزدیک شاهد عملکردش بودم."

سرمربی منچستر یونایتد در ادامه گفت: "او قطعا در تیم جایگاهی خواهد داشت و تا می توانیم در موقعیت های مناسب از او استفاده خواهیم کرد."

منچستر یونایتد قبل از آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال بریتانیا، دیدارهای تدارکاتی دیگری در استرالیا، ژاپن، هنگ کنگ و سوئد انجام خواهد داد.

مطالب مرتبط